Podziel się

Wiadomo, że olejki eteryczne są bardzo korzystne dla zdrowia i mogą być stosowane na wiele sposobów. Jednym ze sposobów, aby ich używać jest włączenie ich do żywności, i to jest o wiele łatwiejsze niż można by sądzić. Musisz tylko dokonać niewielkich zmian w diecie tylko po to, aby pomieścić te oleje, a warto to zrobić, ponieważ mogą one zrobić wiele rzeczy dla swojego ciała, że zazwyczaj nie dostaniesz z normalnej żywności. Oto jak możesz się tym zająć.

Wybierz smak
Istnieje wiele rodzajów olejów i smaków, więc pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest zapoznanie się z tym, co się tam znajduje. Nowa gama olejów Isagenix ma wszystkie rodzaje smaków, więc jest coś dla każdego przepisu i kombinacji smaku. Oleje można używać w takiej postaci, w jakiej są, jako koncentrat lub esencję.

Pieczenie
Wszystkie rodzaje wypieków można aromatyzować olejkami eterycznymi. Umożliwia nadanie pieczywu prawdziwego smaku, pozwalając na tworzenie wszelkiego rodzaju ciekawych wypieków, które są nieco inne niż te, które można znaleźć w sklepie. Od ciast i herbatników po ciastka, beza i wiele innych – eksperymentowanie jest przyjemnością. Jeśli kiedykolwiek oglądałeś pokazy takie jak Great British Bakeoff, będziesz w stanie zobaczyć, jak kreatywne można uzyskać z tego rodzaju rzeczy!

Wstrząski i gładkości
Koktajle i koktajle są szybkie i łatwe w użyciu oraz doskonałe dla zdrowia. Wraz z owocami i warzywami (które są pełne witamin i błonnika) możesz dodać kilka olejków eterycznych dla dodania smaku i składników odżywczych. Idealne śniadanie lub przekąska, gdy chcesz schudnąć lub po prostu uzyskać lepsze zdrowie. Niskokaloryczna i zapakowana w dobre rzeczy, których potrzebuje Twój organizm, co może być lepsze?

Sosy
Sosy dodają smaku sałatkom, makaronom, ryżowi prawie wszystko. Przyjrzyj się smakowitym olejom i kombinacjom, które możesz spróbować dać kopniaka do swoich przepisów. Łatwy sposób na zdrowe dodawanie smaku do potraw. O wiele lepiej dla Ciebie niż zakupione w sklepie sosy, które można ładować cukrem i solą.

Czy kiedykolwiek próbowałeś dodać olejki eteryczne do swoich przepisów?

Kategorie: Zdrowie