Większość ludzi ma opinię, że bez względu na to, jaka może być twoja praca, ty€™ll rosnąć, aby go nie lubić, a nawet nienawidzić go w pewnym momencie. Inni mogą mieć więcej szczęścia – być może po prostu znudzą się trochę lub popadną w samozadowolenie. Praca pochłania ogromną część naszego życia (średnio 38 godzin tygodniowo), więc akceptowanie czegokolwiek mniej niż kochanie pracy jest dość smutne. Czy chcesz spędzić duży procent swojego życia na nienawidzeniu tego, co robisz za €™? Czy robisz coś, co nie jest zgodne z podstawowymi wartościami i pasjami? Otrzymujesz tylko jedno życie! Naprawdę możesz pokochać swoją pracę, bez względu na to, jak bardzo jest to dla Ciebie niemożliwe. Jeśli jest to coś, co chcesz zrobić, przeczytaj dalej.

Keep Your €Why€™ In Mind

You€™ nigdy nie zamierzasz kochać swojej pracy lub znaleźć sensowne, jeśli don€™t pamiętaj o swoim €why€™. Musisz wiedzieć, dlaczego €™ robisz coś codziennie. Zapomnij dlaczego, a rzeczy zaczną się czuć jak ogromny obowiązek. Czy robisz to, aby w przyszłości pomóc Ci w znalezieniu pracy w innym dziale? Czy chcesz w końcu awansować po drabinie? Miej przekonywujący powód.

Inwestuj w swoje umiejętności

Inwestowanie w swoje umiejętności pozwoli im zachować świeżość i zdolność do zatrudnienia. Wykonywanie tego poza czasem pracy sprawi, że staniesz się bardziej produktywnym pracownikiem i powinieneś mieć więcej możliwości. Jednak nawet jeśli w obecnej pracy nie ma żadnych korzyści z tego tytułu, możesz zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie na innym stanowisku.

Do Something You€™ve Always Wanted Do

Jeśli jesteś na rozdrożu, to może być kuszące, aby zrobić coś, ponieważ wiesz, że pieniądze € ™s dobre, lub z tego powodu, że nie€ ™t naprawdę wyrównać się z tobą i swoje wartości. Zamiast tego, zrób coś, co zawsze chciałeś zrobić. Na przykład, możesz zajrzeć na hr praktyki z archapprentices.co.uk jeśli zastanawiałeś się nad karierą w HR. Podjęcie nauki zawodu da Ci wyobrażenie, czy ta branża jest również dla Ciebie.

Definiuj, co Ci się podoba€™d, aby poprawić w swojej roli/miejscu pracy

Nie możesz poprawić rzeczy, jeśli nie dajesz €™t zdefiniować ich najpierw, więc zdefiniuj, co lubisz €™d do poprawy w swojej roli lub miejscu pracy. Co można zrobić, aby podjąć kroki w celu poprawy tych rzeczy dzisiaj? Czy możesz o tym porozmawiać z innymi? Do pracy!

Ask For Support

Jeśli potrzebujesz wsparcia, nie bój się go poprosić o nie don€™. Możesz poczuć się jak porażka lub że nie jesteś w stanie pełnić swojej roli, ale każdy potrzebuje od czasu do czasu wsparcia. 

Stay Present As You Work

You€™ nie będziesz czuł się szczęśliwy lub zadowolony, jeśli wszystko, co robisz w pracy jest bezmyślnie przewijać przez 8 godzin. Trzymaj się z dala od Facebooka i innych platform społecznościowych – nawet z dala od poczty elektronicznej. Zejdź do prawdziwej pracy i bądź na bieżąco. Wykonanie zadania zawsze jest lepsze niż prorastinating.  Jeśli czujesz, że to pomoże, ustaw sobie krótkie bloki czasowe na pracę. 

Daj swoją przestrzeń roboczą Makeover

Uczynić swoją osobistą przestrzeń roboczą ładniejszą do pracy w. Dodaj rośliny, zdjęcia, drukowane foldery i wszystko inne, co sprawi, że poczujesz się jak w domu. Trzymajmy bałagan w zatoce, również!

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *