Wszyscy pragniemy wspaniałych ogrodów i spraw, aby Twój dom wyglądał wyjątkowo. Ale jeśli nie masz czasu lub środków, aby je zdobyć w ten sposób, może to wydawać się niemożliwe. Jeśli dopiero zaczynasz, może to być przytłaczające i wydaje się, że będzie to drogie hobby. Ale będziesz zaskoczony, to nie musi być trudne i na szczęście nie ma wiele rzeczy, które można zrobić, aby stworzyć ogród, który wygląda świetnie, nawet bez tony czasu lub pieniędzy.

Trzymać się harmonogramu

 

Istnieją pewne części ogrodu, które będą wymagały bieżącej konserwacji. Jeśli masz prawdziwy trawnik, musi być skoszony i musisz radzić sobie z chwastami (zwłaszcza w lecie, kiedy to w ciągu zaledwie kilku tygodni może wyrosnąć na kilka centymetrów!) Jeśli masz żywopłoty lub drzewa, będą one musiały być regularnie przycinane, aby zapobiec wymknięciu ich spod kontroli. Jeśli masz rośliny do pielęgnacji, że€™s zupełnie nowy poziom pracy. Ale najlepszym sposobem na to, aby było to tym bardziej możliwe do utrzymania jest stworzenie harmonogramu i nie dajcie rzeczy budować. Istnieją zasoby, które mogą pomóc nawet planuj wszystkie prace ogrodnicze, które musisz wykonać przez cały miesiąc. Oderwać się od niego teraz, a następnie jest znacznie lepszy pomysł, że mając do czynienia z tym wszystkim na raz.

Make it less high maintenance

 

można wyeliminować wiele zadań z tego harmonogramu siebie, po prostu zmieniając sposób, jak działa Twój ogród. Jeśli nie możesz się zatrzymać w ogrodzie o wysokiej konserwacji, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę jesteś przygotowany, aby włożyć pracę do pracy, aby sobie z tym poradzić. Odpowiedź może być taka, że nie są to €™re. Ale ty don€™t want to be stck with a dilapidated garden either. Odpowiedź brzmi: zmienić to w górę, instalacja niektórych decking oznacza, że masz mniej żywego ogrodu do czynienia z i daje znacznie więcej bezproblemowej przestrzeni. Albo jeśli nie chcesz się martwić o utrzymanie trawnika w ogóle, pomyśl o zainstalowaniu sztuczna trawa</rozpiętość>. Wybierając rośliny i drzewa, które rosną powoli są kolejną dobrą opcją, można uzyskać zieleń w ogrodzie bez konieczności ciągłego przycinania.

Znalezienie nowych przestrzeni do ogrodu

>Jedna z najlepszych części posiadania ogrodu musi być piękne kwiaty i rośliny można dodać, aby rozjaśnić go. Jest to jednak również jedna z najbardziej kłopotliwych części. Dbanie o glebę, kształtowanie krajobrazu i wszystko inne może być bardzo pracochłonne.spróbuj dodać gotowe do użycia przestrzenie ogrodnicze w swoim ogrodzie, na przykład przyklejanie się do donic. Albo jeśli płoty wyglądają nieco nagi, można spojrzeć na pionowe opcje ogrodnicze, jak również. Wciąż można mieć to, co najlepsze w obu światach. Neat i beautiful.

 

Czy masz jakieś wskazówki dotyczące kłopotów wolnego ogrodu?

 

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *