źródło obrazu
#MCM (lub “Man Crush Monday”, jeśli żyjesz pod rockiem/ nie korzystasz z mediów społecznościowych) to dzień świętowania dobrze wyglądających mężczyzn świata. Mój ostateczny człowiek musi być Michael Scofield (Wentworth Miller) w przerwie w więzieniu, ma tlące się oczy, ma tatuaże, a mój bóg ma mózgi. Jeśli widziałeś już show to wiesz, co mam na myśli, kiedy powiem, że on ma całe “powietrze tajemnicy” dzieje się dalej, i to nie boli, że jego twarz wygląda jak that. Niestety Wentworth zmienił nieco od czasu jego roli w Przerwach w Więziennictwie – ale przynajmniej możemy pocieszać się faktem, że postać Michaela Scofielda (i jego sizzling good look) będzie żyła za każdym razem, gdy będziemy oglądać ponownie zestaw box. New Look rzucił mi wyzwanie, by stylizować mojego mężczyznę, używając przedmiotów z ich nowego działu jesień/zima odzieży męskiej, i chociaż jest on tylko o jedynym istniejącym człowieku, który dobrze wygląda w skafandrze więziennej, pomyślałem, że daję mu to wszystko. Oto co wybrałem!
Piped navy spodnie/ Navy Parka/ Black boots/ Black Scarf/ Blue Jumper/ Blue Jumper/ < a href="_blank">Blue Jumper/ < a href="_blank"Black Watch
Ja poszedłem z dość sprytnym spojrzeniem – to jest zdecydowanie moja preferencja, jeśli chodzi o modę męską! Nie jestem fanem niczego, ani zbyt workowatego, ani zbyt ciasnego (skinny dżinsy na mężczyznach robią dla mnie bardzo mało), więc jestem o kawałki, które są ładnie dopasowane. Podczas gdy ten strój wygląda dość ciemno i czarno, spodnie i parka są w rzeczywistości zarówno granatowe – jest to kolor, którym się obecnie zajmuję i jest to zdecydowanie dobry wybór na jesień/zimę. Jest wciąż dość ciemny i konserwatywny, i choć nie jest tak uniwersalny jak czarny, ma tendencję do łączenia się z większością rzeczy, więc łatwo jest mieszać i dopasowywać do innych elementów.

Edit

: Pokazałem mojemu chłopakowi ten post, aby zobaczyć, co myślał o moim człowieku zmiażdżyć, a on lubił parka floty tak bardzo, że zamówił go dla siebie!

Kto jest twoim #MMCM w poniedziałek?
Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *