Blogging jest czymś, co wzrosło w popularności w ciągu ostatnich kilku lat. Wydaje się, że każdy na liście znajomych na Facebooku może mieć bloga w tych dniach, a dlaczego nie powinny one? Jest to wspaniała branża, w którą należy się zaangażować. Ale czy blog dla biznesu i jako kariera lub czy po prostu wybrać jako hobby, gwarantuję, że wszyscy z nas chcieliby produkować najlepszy blog możemy. Jest więc kilka rzeczy, które wszyscy możemy pomóc nam wyróżnić się z tłumu. W końcu w dzisiejszych czasach może to być dość nasycony rynek, bez względu na to, jaka jest twoja nisza. Myślałem, że podzielę się z wami tym, co to są pewne rzeczy.

A Decent Logo lub Marka

Podczas gdy być może nie uważasz, że jest to istotne, aby blogowanie, logo i marka są tym, co można zdefiniować i pomóc wyróżnić się z następnego bloga. Warto więc zainwestować trochę czasu, aby zastanowić się nad tym, czego się chce. Z animacji siebie, za pomocą portretu, a nawet mając coś z obrazów i słów, logo i marka powinny Cię zdefiniować. Na szczęście firmy takie jak WithOomph mogą pomóc zaprojektować idealne logo dla Ciebie. Umożliwienie korzystania na stronie internetowej i fizycznie. Może to pomóc Ci wyróżnić się na tle innych.

Be Different on Social Media

Social media to świetne miejsce do dzielenia się treściami na blogu, ale upewnij się, że nie ma wszystkiego, co dzielisz z innymi. W przeciwnym razie może się okazać, że tracisz zaangażowanie i zwolenników. Zamiast tego, spróbuj być nieco inny w swoim podejściu do mediów społecznościowych. Ciekawe artykuły, zadawaj pytania i szukaj porad. Dziel się radami i mądrością. Jest coś więcej na Twoich stronach mediów społecznościowych niż tylko dzielenie się swoim ostatnim wpisem na blogu.

Consider Branching Out na innych platformach

Blogging jest świetnym sposobem, aby dzielić się swoimi poglądami i pasjami, ale budowanie marki w innych mediach związanych z blogiem może być kolejną aleją, którą można podjąć. Wielu blogerów wkracza na ścieżkę świat YouTube. Dzielenie się blogami z życia, zakupów czy tutoriali, między innymi. Platforma wideo może otworzyć więcej drzwi i pozwolić Ci dzielić się swoimi pasjami na różne sposoby. Czasami to, co próbujesz powiedzieć, spotyka się lepiej w wideo i vice versa w słowie pisanym.

Content is King

Niektórzy ludzie wierzą, że im więcej treści mają, tym lepiej ich blog jest lepszy, ale niekoniecznie musi to być prawdą. Publikacja artykułów, które nie pasują do Twojej niszy lub dzielenie się treściami, które nie są dokładnie takiej samej jakości lub warte przeczytania, zasadniczo sprawia, że czytelnicy będą szukać gdzie indziej. Wybierz produkować lub dzielić się pracą, z której jesteś dumny. Quality work zawsze prześciga ilość.

Don€™t Follow The Crowd

>> Na koniec, don€™t bój się, aby nie bać się, że jest trochę inny. Łatwiej jest zrobić coś, co robi każdy inny, ale kreatywne myślenie i bycie trochę innym może dać ci przewagę nad resztą.
Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *