Czy kiedykolwiek miałeś do czynienia z przerażającym blokiem ‘blogerów’? Jeśli już blogowałeś przez znaczną ilość czasu, są szanse, że masz. Niezależnie od tego, czy skończyły Ci się pomysły na treść, zabrakło Ci motywacji lub po prostu słów – jest to coś, co może zapukać w Twoją pewność siebie i sprawić, że Twoje pytanie o swoje umiejętności jako blogera. Blogger block nie jest czymś, czego kiedykolwiek doświadczyłem aż do około stycznia tego roku i uderzył mnie mocno; myślę, że po stresie przeprowadzki domu nad świętami Bożego Narodzenia w połączeniu ze śmieciami (co sprawia, że moje zdjęcia wyglądają okropnie) znalazłem to trudne uzyskanie pomysłów z mojej głowy na stronie. Kiedy żonglerujesz blogiem z mnóstwem innych zobowiązań, nieuniknione jest, że będą czasy, kiedy może stać się trochę walki. Ale jeśli jesteś w środku kryzysu bloku blogerów blokady, lub po prostu czuć się tak, jakby Twój blog nie postępuje w taki sposób, że chcesz, to nie bój się. Te rzeczy w końcu minie, i tak długo, jak długo, jak długo, jak pracować przez niego, a nie rzucać w ręcznik, to może sprawić, że znacznie bardziej zdeterminowany blogger, gdy dotrzesz na drugą stronę. 

Daj sobie Break

“> Nie mam na myśli tylko przerwę w pracy z blogiem (choć to może być pomocne), mam na myśli wyciąć sobie trochę luzu. Blogowanie NIE jest łatwym hobby, tworzenie świetnych treści wymaga czasu, wysiłku i pasji – ale nadal powinno być czymś, co lubisz robić. Jeśli to zaczyna czuć się jak chore, gdzie jesteś naciskając siebie, aby napisać pewną liczbę tygodniowych postów, zdobyć pewną ilość zwolenników lub opublikować post przez pewien czas każdego dnia, to może to być czas, aby cofnąć się i wziąć oddech. Zaakceptuj, że nie będą czasy, kiedy inne zobowiązania oznaczają, że nie można pisać tak często, jak chcesz, zaakceptuj, że nie będą czasy, że złe oświetlenie sprawi, że zdjęcia będą wyglądać śmieci i zaakceptować, że nawet jeśli usiądziesz przy komputerze z najlepszymi intencjami pisania postów czasami słowa po prostu nie przychodzą swobodnie do Ciebie. Nie zmuszaj i – jeśli kredować go do złego dnia blogowania i wrócić do niego w późniejszym momencie, będziesz znacznie mniej prawdopodobne, aby dostać się w złym cyklu nie wysyłając i wątpiąc siebie.

Continue to Consume Content

“> Jeśli twój blogger’s block has come about because you’ve ve run out of ideas- reading innych blogów, oglądanie filmów wideo na Youtube lub flicking przez czasopismo może być wszystko, co potrzeba, aby iskrzyć pomysł. Chociaż nigdy nie należy kopiować kogoś innego i pozostać wiernym własnym blogu i pomysłom, nie ma nic złego w czerpaniu inspiracji z tego, co inni ludzie stworzyli. 

Do Something New

New experiences will refresh your mind, i może być po prostu to, co trzeba, aby naładować swoją kreatywną energię. Wyjazd na festiwal na weekend, na przykład na weekend, może dać Ci pomysł, aby podzielić się z w ciągu jednej nocy swoimi niezbędnymi rzeczami piękności, lub ubraniami. Przygotowanie się na dzień na plaży może zachęcić Cię do dzielenia się swoimi ulubionymi wodoodpornymi produktami kosmetycznymi. Inspiracja może pochodzić z najdziwniejszych miejsc, a więc nawet jeśli nie ma absolutnie nic wspólnego z Twoim blogiem idź tam i rób coś innego.

Go Shopping

To oczywiście nie jest odpowiedzią w każdym przypadku, ale jeśli i tak potrzebujesz trochę podróży na zakupy, a następnie mając jakieś nowe produkty, aby wypróbować i napisać o daje materiał do recenzji. Jeśli nie jest to opcja, sprawdź mój post here– Podzieliłem się dziesięcioma postami, które możesz napisać bez wydawania grosza.

Pisz, kiedy czujesz, że Ci się podoba

Struktura jest cudowna rzeczą. Jako organizacja wyznawana z samego siebie – organizacja-holiczna (czy to rzecz? To jest teraz) – zajmuję się przede wszystkim organizacją i planowaniem. Jednak kiedy przychodzi do pisania, to po prostu nie działa dla mnie. Czasami patrzę na ekran, czekając na magię i nigdy jej nie ma: Ty znasz te czasy, w których siedzisz i piszesz zdanie, przeformułowujesz je, usuniesz, napiszesz je ponownie, a następnie usuniesz całą partię i poddasz się? Dzieje się tak, kiedy próbuję to wymusić, i jest to denerwujące, ponieważ są dni, w których mam czas, aby zrobić tak wiele, ale mój mózg ma inne pomysły. To wraca do mojego pierwszego punktu – wyciąć sobie trochę luzu. Jeśli przyjmiesz, że czasami tak się dzieje, to jesteś mniej prawdopodobne, aby mieć drobne załamanie i zacząć wierzyć, że twój mojo blogging uciekł na zawsze. Moje najlepsze pomysły zwykle przychodzą w najbardziej niewygodnych czasach (zwykle 3 rano) i często będę pisać masywne kawałki postów następnie. Doceniam, że to nie jest idealne, ale jesteśmy tylko ludźmi na koniec dnia i czasami trzeba po prostu iść z prądem. Próbuję tutaj powiedzieć, że jeśli po prostu piszesz, kiedy czujesz potrzebę (zamiast zmuszać się do siedzenia i pisania czegoś niesamowitego przez godzinę dziennie przed Eastenderami), to prawdopodobnie łatwiej ci to się stanie.

Write Down Ideas When You Have Them

Leading on od mojego ostatniego punktu, jeśli nie jest to opcja, aby napisać, gdy nastrój uderza co najmniej zanotować podstawowe idee gdzieś tak, aby można było wrócić do niego później. Niezależnie od tego, czy zapisujesz je w notatniku, na notatce pocztowej, czy też w mojej osobistej metodzie zapisywania tytułu i podstawowych informacji w projekcie postu. Nawet jeśli nie masz zamiaru pisać post w dowolnym momencie wkrótce, że pomysł jest bezpiecznie przechowywane dalej i może być wystarczające, aby dostać się z powrotem do swing blogowania następnym razem masz bout pisarzy bloku.

Plan Ahead For The Next Bout of Bloggers Block

“> Po powrocie twojego bloga mojo, w pełni z niego korzystać! Weź masowe zdjęcia z blogów, edytuj je i wgraj do swoich projektów postów. Przygotowanie niektórych części tekstu i dodanie odpowiednich linków. Nawet jeśli nie jest całkowicie doskonały, dostać się w dół nagie kości tak wielu wpisów na blogu, jak to możliwe (rzeczy, takie jak listy życzeń, znaczniki i twarz z dnia postów są szybkie i łatwe do zrobienia, jeśli chcesz napisać kilka projektów postów rezerwy). W ten sposób zawsze masz treść, która jest albo gotowa do publikacji, albo wymaga tylko kilku drobnych zmian, gdy stoisz w obliczu blokady blogerów. Nawet jeśli idziesz tygodniami, miesiącami lub latami, nie doświadczając tego nigdy, jest to coś, co moim zdaniem stanie się z większością z nas w tym czy innym czasie i może nadejść całkiem nagle. Więc o niektóre posty zarezerwowane na te okazje pomoże utrzymać blogu ticking over.

Jeśli All Else Fails:

“Jeśli nie można dostać się nad bloggerami zablokować, ponieważ nie jesteś niezadowolony z bloga, spróbuj i wypracować, jakie są tego przyczyny. Czy zakochałeś się w swoim temacie? Czy jesteś rozczarowany ilością opinii/komentarzy/koleżanek, które masz? Czy nie podoba Ci się sposób, w jaki wygląda Twój blog? Poświęć trochę czasu na zastanowienie się nad tym, co dokładnie Ci się nie podoba i wymyślić plan działania. Czy możesz nadać swojemu blogowi charakter makeover lub zmienić tło swoich zdjęć? Jeśli zazwyczaj piszesz o modzie, ale znudziło cię pisanie o ubraniach, czy Twój blog może mieć nieco inną tura? Czy możesz się rozdzielić na więcej tematów związanych z pięknem, a nawet zacząć pisać posty lifestylowe? Podczas gdy może być deflating zobaczyć spadek w poglądach lub komentarzach lub poczuć się tak, jakby ludzie nie śledzą Twojego bloga, liczby te zawsze będą się zmieniać. Zapamiętaj swoje powody, dla których chcesz napisać bloga w pierwszej kolejności, i pamiętaj czas i wysiłek, który już włożyłeś w to. Plus, gdy już zakochasz się w swoim blogu, poglądy i komentarze prawdopodobnie wrócą zbyt.

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś blokady blogerów? Jak przezwyciężyć to?

.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *