Nie ma lepszego czasu niż grudzień, aby otworzyć ulubione czerwone pomadki! Kolor jest nie tylko idealnie odświętny, ale jest to również szansa na wyjście poza strefę komfortu, nawet jeśli zazwyczaj boisz się odważnego makijażu, o tej porze roku wszystko pójdzie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Kiedy podchwytliwe skoczki świąteczne i kolczyki świetlne są akceptowalne wszystko inne zawsze będzie dość skromne w porównaniu! Dla mnie jest to dobra okazja, aby skorzystać z odcieni, które normalnie rezygnują z wieczorów lub nie są używane tak często, jak powinny być. Moje codzienne wybory szminki są łatwe do noszenia wyciszone róży i akty, a więc teraz jest to dobra okazja do korzystania z produktów, które naprawdę kocham, ale jestem po prostu zbyt leniwy, aby nosić w każdym innym czasie. Próbowałem i testowałem więcej czerwonych pomadek niż zależy mi na przyznaniu się do tego przez lata, z których większość została sklejona lub przekazana znajomym, ponieważ nie pracowali na mnie w ogóle – ale to, co mi pozostało, to garść prawdziwych krakersów (krakersów, świąteczne święta- dostajemy to? heh heh heh). To wszystko po prostu praca – kolor, formuła i siła działania, a ja mogę powiedzieć, że to moja piątka najlepszych czerwieni, a nie jakaś stara, świątecznie wyglądająca pomadka, wyjęta z mojej kolekcji.

Wspomniałem już wcześniej, jak Ruby Woo jest moją idealną czerwoną szminką, uwielbiam klasyczny odcień czerwieni w chłodnym odcieniu i po prostu uważam, że działa szczególnie dobrze z moimi kolorami (blady z chłodnymi odcieniami). Jest to świetny wybór na święta Bożego Narodzenia, ponieważ matowa formuła jest niezwykle trwała i łatwo utrzymać się do rozmowy, picia i jedzenia w ciągu nocy. Jedynym minusem tego jest sucha formuła jest trudna do zastosowania i przeciąga się nieco, gdy stosowane bezpośrednio na ustach, uważam, że mogę to naprawdę można stosować tylko dobrze za pomocą pędzla do ust. Ale kiedy już to nastąpi, wiesz, że jest włączony i będzie trwać bez konieczności ciągłego aplikowania na nowo. Widać z szablonu, że formuła jest nieco inna od innych, jest to prawdziwie matowa, bez połysku w ogóle – co to daje jest naprawdę wielki klasyczny czerwony warga.
Podczas gdy jest to jagoda, a nie prawdziwa czerwień, jest to absolutnie piękna szminka i jeden z pewnością będę się zużywać w okresie Bożego Narodzenia. Spośród pięciu z nich ta formuła jest zdecydowanie najładniejsza, jest tak kremowa i gładka, z błyszczącym wykończeniem, że w ogóle nie jest lepka. Opakowanie tego jest również niesamowite, i jest wykonane ręcznie, więc nie ma dwóch dokładnie takich samych. 

Kate by Rimmel 107

Ten odcień wywołał burzę, gdy został wydany kilka lat temu i nie ma się co dziwić, ponieważ jest to prawdziwy klejnot. Wspaniała ciemnoczerwona czerwień z jagodowym podszerstkiem, jest niezwykle płaska i łatwa w noszeniu, a formuła jest na najwyższym poziomie. Aksamitna faktura jest miękka i przesuwa się po niej, a satynowe/półmatowe wykończenie jest długotrwałe i nie jest kredowe ani suche. Ten jest szczególnie miły dla jesienno-zimowych ubrań dziennych, ponieważ jest zgodny z najnowszymi trendami i wygląda ładnie na prawie każdym odcieniu skóry. Pod Ł5.50 jest to najtańszy z wiązek, a na pewno jeden, aby dostać się w swoje ręce, jeśli nie masz go już.
“>

Ten jest nieco inny od innych ze względu na fakt, że mieni się w nim. Jest to coś, co zazwyczaj trzymać z dala od jak brokat lub połysk w szminkę ma tendencję do nadawania ustom bardzo przestarzały i unnappealing “metaliczny” wygląd, jednak to nie robi tego w ogóle. To bardziej jak zwykła pomadka kremowa z lekkim błyszczykiem, która jest idealna na święta Bożego Narodzenia. Glo i Ray są jednym z moich ulubionych marki piękności znajdzie z tego roku, ich produkty są w rozsądnych cenach, ale są takie ładne jakości.

Dainty Doll Saucy Sailor

Dostałem to tylko za kilka funtów na Fragrance Direct, gdy Dainty Lalk zostały po raz pierwszy zaprzestano. Kupiłem wiele ostrości chwili, okazja i niedrogi makijaż na przestrzeni lat i po kilku użyciach większość z nich została oddana lub wyrzucona do kosza. Ale te naprawdę przetrwały próbę czasu, nadal kocham te pomadki i używać nagich odcieni cały czas. Jest to piękny, jaskrawoczerwony odcień z chłodnym/niebieskim odcieniem; odcień jest podobny do Ruby Woo, ale ma klasyczną formułę kremową. Walczę nawet o to, aby znaleźć te online, ale jeśli kiedykolwiek masz szansę na zakup jednego idź na to, ponieważ są to fantastyczne produkty. Metalowe opakowanie czuje się ciężkie i dobrze wykonane, a wzory i odcienie są piękne.

What’s twój ulubiony czerwony pomadka?
Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *