Cóż za lepszy sposób, aby dostać się w świątecznym duchu, niż świerk do sypialni z jakąś piękną pościelą świąteczną! Inwestowanie w świąteczną kołdrę wydaje się być bardziej popularne niż kiedykolwiek, i istnieje tak wiele projektów do wyboru z tych dni. Podczas gdy istnieje wiele odważnych i lepkie projekty, które są zabawne na Boże Narodzenie, moje osobiste preferencje jest dla ładnych wydruków, które są nieco bardziej na subtelnej stronie i nadal będzie iść z wystrojem w moim pokoju. Oto pięć z moich ulubionych!

1. zimowe zwierzaki

Kocham prosty monochromatyczny; nadruk zwierzęcy przedstawia pingwiny, renifery i niedźwiedzie polarne ze śnieżną kropką w tle. To by dodać odrobinę świąt Bożego Narodzenia, ale na pewno można uciec z nim przez resztę zimy zbyt!
2.platki śniegu
Zdumiewająco trudno było mi znaleźć subtelną pościel bożonarodzeniową, którą lubiłem na eBay. Ale zauważyłem ten płatek śniegu projekt, że myślałem, że był naprawdę ładny, biały, srebrny i kaczka jajko niebieski jest wspaniała kombinacja i ponownie może być łatwo używany przez całą drogę przez zimę.

3. Grey Fairisle Print

Jestem obsesją na punkcie tego wydruku Nordi Fairisle – zwykle występuje on w bardziej świątecznym czerwonym kolorze, ale myślę, że wygląda pięknie w subtelnym szarym odcieniu, szczególnie w przypadku przedmiotów takich jak sprzęt gospodarstwa domowego i pościel. Uwielbiam fakt, że jest to niezaprzeczalnie pościel świąteczna bez typowo świątecznego koloru. Nadruk zawiera renifery, choinki i serca. Tak więc cute!

4. Monochromatyczne choinki

To jest taki prosty projekt, ale jest tak ładny, naszkicowany wydruk choinki dałby odrobinę świętowania w pokoju, bez przepełnionego. Jest to trudny wybór, ale z pięciu, jak sądzę, jest to mój ulubiony!
5. Reindeer Cross Stitch

Najbardziej kolorowy z grona. Ta jest odwracalna, choć prawdopodobnie zawsze miałabym białą stronę na wyświetlaczu. Muszę przyznać, że nie jestem największym fanem koloru czerwonego w sypialniach, ale nie jest to zbyt wiele w tym szczególnie, ponieważ jest na białym tle.
Czy kiedykolwiek kupiłeś pościel Bożonarodzeniową?
<

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *