Kiedy burza mózgów to pomysły na prezent na Boże Narodzenie, polecam jedną stronę, którą polecam przeglądać jest Flamingo Gifts. Co prawda, jeśli jesteś kimś takim jak ja, od razu będziesz chciał wszystkiego dla siebie, ale po kilku zabawnych i dziwacznych bitach i kawałkach będziesz czuł się tak, jakbyś wygrał jackpota z tym jednym. To jest pełen ton wspaniałych dziewczęcych prezentów, nowości i niesamowite pomysły, które są nieco inne niż cokolwiek innego, które można znaleźć na Highstreet.

Tacka jelenia i lisie podstawki są zarówno z marki Sasse i Belle, to byłoby piękne małe prezenty lub wypełniacze pończochy dla kogoś, kto kocha artykuły gospodarstwa domowego. Tacy zwłaszcza jest naprawdę wszechstronny i może być używany do wszystkiego, od wyświetlania biżuterii lub makijażu na toaletce, do trzymania rzeczy, takich jak spinacze i elastyczne taśmy w biurze domowym, a nawet być używany na stole bocznym w przedpokoju, aby umieścić klucze, gdy wrócisz do domu. Torba na makijaż lisów jest również z Sasse i Belle, a jakość jest oczywista z wyczucia miękkiego i elastycznego materiału. Taki słodki prezent dla miłośnika piękna, można nawet umieścić w środku kilka nowych produktów! Jeśli znasz kogoś, kto wydaje zbyt dużo pieniędzy w Starbucksie, to coś takiego jak kolba flamingo może być idealnym prezentem, w ten sposób są one w stanie przynieść własną kawę do pracy lub na uniwersytet. Są one przydatne, aby mieć w ogóle, utrzymują gorące napoje gorące i zimne napoje zimne, więc są również dobre używane w okresie letnim do rzeczy takich jak pikniki i dni poza. Projekt jest piękny i mieści 500ml/pół litra, więc również dobry rozmiar. Wreszcie świece Flamingo są jednymi z najlepszych, jakie kiedykolwiek próbowałem, mają pięćdziesiąt godzin pracy i zapachy naprawdę wypełnić pokój, gdy świeci. Mają one najwspanialsze niepowtarzalne zapachy, których nigdy byśmy nie znaleźli gdzie indziej, a mianowicie “Macaroon, Almond i High Tea”. Uwaga migdałowy oznacza, że pachnie jak marcepan, który jest prawdopodobnie jednym z moich ulubionych zapachów; jeśli kupujesz dla miłośnika marcepana, są one gwarantowane, aby pokochać zapach tego!

To jest tylko mały fragment tego, co jest dostępne, podczas gdy ja wybrałem dość dziewczęce kawałki są również mnóstwo fajne powieści i prezenty dla mężczyzn i dzieci też. Jeśli utknąłeś na pomysły lub po prostu po czymś nieco bardziej unikalnym jest to jeden, aby sprawdzić, plus w przeciwieństwie do większości sklepów typu gifty ceny są naprawdę rozsądne.

Czy kiedykolwiek kupiłeś na Flamingo Gifts?

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *