Jeśli jesteś kimś takim jak ja, twoja lista ebay watch list/lista życzeń będzie ściśnięta pełna przedmiotów w dowolnym momencie; jak tylko uda mi się kupić rzeczy, udało mi się dostrzec coś innego, co jest równie niesamowite. To szczerze mówiąc, jak nałóg, to nawet nie cała licytacja/wygrana rzecz, która dostaje mnie – to znalezienie unikalnych małych kawałków, których po prostu nie widzisz w zwykłych sklepach. To jak współczesna jaskinia Aladdina wypełniona wszelkiego rodzaju magicznymi skarbami, które po prostu muszę mieć! Zwykle piszę listy życzeń oparte na jakimś rodzaju “temacie”, ale dziś jest to prawdziwy miszowy mash of stuff. Większość z nich prawdopodobnie znajdzie się w najbliższym czasie w moim wirtualnym koszyku…

W ciągu najbliższych kilku tygodni ulepszam mój starożytny iphone 4 na błyszczący nowy iphone 5s, więc oczywiście szukałem nowych przypadków, aby chronić gołą skromność. Wszystko co ładne i i iskrzące natychmiast przykuwa moją uwagę, jeśli chodzi o sprawy takie jak sprawy telefoniczne, to jest to zabawa i garniste projekty na całej drodze. To to ten, który mam na moim obecnym telefonie, tak bardzo mi się podoba, że mogę go kupić ponownie na mój nowy telefon.
Kocham takie słodkie małe kawałki; być może nie mieszkam w nowoczesnym/ retro domku moich marzeń, ale nie przeszkadza mi to w próbie stworzenia tego samego klimatu z ładnymi dodatkami do wyposażenia domu. Nawet jeśli nie jestem fanem bałaganu, myślę, że istnieją sposoby na strategiczne rozmieszczenie takich bitów i bobów jak ten wokół, które wyglądają naprawdę ładnie – sprawiają, że Twój dom wygląda o wiele bardziej… cóż, homey!

Zanim zacząłem ten blog i stałem się obsesją na punkcie produktów kosmetycznych, uwielbiałem szorować eBay dla unikalnych znalezisk biżuterii. Minęło już trochę czasu od kiedy robiłem zakupy akcesoriów, więc ostatnio odkryłem mnóstwo nowych elementów. Nie zrozumcie mnie źle, wciąż przysięgam gorgeous high end designerskiej biżuterii,, ale na bardziej przyjazną dla budżetu uwagę są mnóstwo naprawdę ładne i unikalne kawałki można wyrwać na ebay za kilka kilogramów. Jeśli jesteś ostrożny z nimi one trwać dość dobrze też, większość moich akcesoriów są ponad rok życia teraz i były noszone non-stop i nadal będą silne.

Ostatnio zrobiłem nowy beauty- related Instagram dla tego bloga, z tego prostego powodu, że stale publikuję zdjęcia moich psów na moim osobistym koncie i rodzaj poczułem się źle, aby zatykać wszystkie kości karmy. Kocham moje dwa psy zapachowe i lubię kupować dla nich akcesoria prawie tak samo jak lubię kupować dla siebie akcesoria (tak smutne, jak to może brzmieć!) Myślę, że łóżko igloo byłby idealny dla mojego mniejszego psa, mój większy pies z drugiej strony będzie musiał osiedlić się na zwykłym łóżku, ponieważ igloo pasujące do niego dosłownie zajęłoby połowę pokoju. Kupiłem tak wiele akcesoriów dla zwierząt domowych na przestrzeni lat od eBay z obroży do prowadzi do tagów dla psów do ich rzeczy pielęgnacyjnych, to zawsze było wspaniałe i całkiem tańsze niż dostaniesz w większości sklepów zoologicznych zbyt.

Czy zauważyłeś coś, co podoba Ci się wygląd na eBay ostatnio?

Follow on Bloglovin

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *