obrazy z Stylewe.com
<
W większości przypadków nie podążam za trendami mody, ale jest taki, który przeszedłem absolutnie szalony na to lato i to jest zimny trend na ramię. Nie możesz wejść do sklepu, zajrzeć na Instagram lub przeczytać bloga mody, nie widząc w tej chwili obnażonych ramion, ale z tym, że jest to taki pochlebny styl, jestem więcej niż szczęśliwy, aby dostać się na pokład. Pokazuje odrobinę skóry bez skąpych, a w przeciwieństwie do w przypadku pełnego otwarcia ramienia dresses można go szczęśliwie nosić bez konieczności martwienia się o ramiączka biustonosza. Można znaleźć trend w koszulkach, swetrach, a nawet koszulach – choć moim ulubionym jest zdecydowanie zimna sukienka na ramię. Oto kilka z tych utworów, na które obecnie mam oko! 

Uczciwie mówiąc, nie jestem w stanie zdecydować, które z tych osób lubię najbardziej. Zawsze grawituję w stronę czerni, jeśli chodzi o ubrania, ale biel jest tak doskonała na lato i wyglądałaby oszałamiająco z opalenizną. Wyglądają tak, jakby były naprawdę wygodne, i mogą być łatwo ubrane w górę lub w dół, w zależności od tego, jakie akcesoria i buty nosisz.

Czarny stłumiony sukienka Sheath

To daje ogólny nastrój off sukienka ramieniowa, ale nie musisz się martwić o to, że spadniesz! Koronkowe paski i dopasowany styl nadają mu dość dressy wygląd, więc byłoby to idealne ubranie wieczorowe, nie można iść źle z małym tyłu sukienka na noc out.

Kocham zrelaksowany hippy/festiwalowy wygląd tego, paisley print jest naprawdę słodki plus ma ładny płaski krój, który pasowałby do większości form ciała. Lekki materiał wygląda idealnie na lato, ale myślę, że można go łatwo nosić do jesieni również z rajstopy i buty. Ponieważ zimny trend barku jest ustawiony na kontynuację do jesieni, wiem, I’d get plenty of wear from something like this!

Jak czujesz się o zimnym trendzie barku? Czy jesteś na pokładzie?

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *