Copper homeware jest wszędzie w tej chwili i nie narzeka się trochę, bo absolutnie to kocham! W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy dodałem do mojego domu wiele kolorowych miedzianych kawałków i kawałków, więc kiedy zauważyłem tę miedzianą lampę na stronie internetowej Iconic Lights, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jest tak ładny i nieco inny od wszystkiego, co widziałem, to doskonały miedziany dodatek, który świetnie wygląda w mojej czarno-białej jadalni.

Nie tylko wygląda to wspaniale, ale również ma funkcję dotykową, która jest naprawdę przydatna i oszczędza ci bałaganu wokół szukania przełącznika, kiedy próbujesz go wyłączyć lub włączyć. Ma trzy różne ustawienia jasności, więc można łatwo dostosować światło w zależności od tego, co robisz, co robisz, co czyni go super wszechstronnym i świetnym dla prawie każdego pokoju – myślę, że byłoby to ładne lampka nocna zbyt, gdybyś miał mniejsze szafki nocne. Przy 35 cm wysokości jest to słodki, kompaktowy rozmiar, ale kolory i styl sprawiają, że jest to definitywny kawałek oświadczenia tak idealny do dodania odrobiny zainteresowania w pokojach!

 

piękna miedziana podstawa jest kompletny z czarnym cieniem; uwielbiam, jak miedź i czerń wyglądają razem, chociaż piękno czegoś takiego jak to jest to, że można dość łatwo zmienić kolor, aby nadać mu zupełnie inny wygląd. Próbowałem tego zarówno w odcieniu kremowym, jak i białym i oba wyglądają po prostu olśniewająco, a więc jeśli po czymś nieco jaśniejszym, to wcale nie jest to problem. To kosztuje Ł20, co jest naprawdę dobrą ceną za styl i jakość, zwłaszcza, że posiada funkcję dotykową. Ikoniczne światła mają tak wiele niesamowitych elementów, od naprawdę nowoczesnego i unikalnego oświetlenia do oszałamiających klasyków, więc jeśli Twój dom jest w potrzebie rozjaśniania się są one zdecydowanie miejsce do sprawdzenia.
Czy jesteś obsesją na obsesję miedzianych artykułów gospodarstwa domowego w tej chwili zbyt?

 

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *