ESQIDO false eyelhes w Lashmopolitan**: Ł25

Gdy przychodzi do makijażu, przypuszczam, że gram go całkiem bezpiecznie naprawdę. Neutrale i akty są zdecydowanie moje najbardziej zużyte odcienie, i pomimo faktu, że posiadam tęczę szminek to prawie zawsze naturalne różowe i nagie odcienie, które idę przez większość czasu. Jednak jedną z moich rutynowych rutynowych czynności, którą zawsze odważniejsi byłem z moimi rzęsami, i nigdy nie bałem się chodzić na największe i najbardziej flecistyczne rzęsy, jakie mogę znaleźć. A moja nowa para z Esqido to dokładnie to, że – nie są one dla osób o słabym sercu, ale jeśli jesteś fanem dużych rzęs, to z pewnością pokochasz je tak samo jak ja!
Jeśli jesteś nowy do Esqido są to marki, które sprawiają, że luksusowe fałszywe rzęsy z prawdziwych norek włosów, a ponieważ używają włosów, które są naturalnie zdejmowane są one w 100% okrutne. Wcześniej przeglądałem style Esqido ‘Oh So Sweet’ i ‘Viola Lash’, ale tym razem zdecydowałem się na ostateczny….Lashmopolitan. Zostały one zaprojektowane tak, aby dać skrzydlaty efekt dla oka, i są wykonane z mniejszych, sparser rzęs w kierunku wewnętrznych narożników, które nadają piękny, bezszwowy wygląd. To nie są “codzienne noszenie” rzęs kinda na jakimkolwiek odcinku, ale jeśli masz imprezę, wieczorne wyjście lub coś specjalnego zaplanowanego, gdy chcesz osiągnąć super efektowny wygląd, to są to po prostu piękne i doskonały sposób, aby wzmocnić swój makijaż.
Esqido rzęsy z pewnością nie są tanie lub budżetowe rzęsy – ale zanim je odpisać jako znajdujące się poza przedziałem cenowym, warto wiedzieć, że w przeciwieństwie do tańszych marek te mogą być ponownie wykorzystane do dwudziestu pięciu razy. Więc podczas gdy początkowy koszt wydaje się trochę stromy, to za każde zużycie wydają się na poziomie zaledwie Ł1, co jest znacznie tańsze niż większość rzęs z wyższej półkuli. Jedną z rzeczy, która odróżnia je od innych rzęs dla mnie jest to, jak lekkie i wygodne są, jak śmiałe są rzęsy Lashmopolitan, a jednak trudno powiedzieć, że je nosisz. Większość moich rzęs przez lata była w opakowaniach zbiorczych z eBay, i choć nie można zawinąć ceny są one prawie zawsze ciężkie z sztywną taśmą, która ma tendencję do kopania w kąciki oczu przez całą noc….ładnie nieskompletowany! Rzęsy Esqido z drugiej strony są wykonane z lekkiej taśmy bawełnianej, która bezproblemowo wtapia się w naturalne rzęsy, co oznacza, że nie tylko wyglądają one o wiele lepiej, ale są rzeczywiście wygodne do noszenia zbyt.
Próbowałeś rzęsy Esqido? Która para jest twoją ulubioną?

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *