Styczeń to zdecydowanie mój najmniejszy ulubiony miesiąc w roku, jest zimno i ciemno i nie wiem o Tobie, ale dla mnie zabawa z Bożego Narodzenia już teraz wydaje się jak życie temu! Poważnie nie mogę się doczekać, żeby wrócić do życia trochę słońca i zacząć robić rzeczy i chodzić do miejsc (zamiast spędzać większość mojego wolnego czasu zawiniętego w domu pod pięć warstw koców, bez makijażu i włosów w tłustej warstwie wierzchniej). Styczeń robi to do mnie co roku, ale jeśli jest jedna rzecz, która zawsze może pokonać bluesa i sprawić, że poczuję się lepiej, to robię trochę zakupów online i mam błyszczące nowe zakupy przyjechać prosto do moich drzwi. Przeglądałem niektóre z moich ulubionych sklepów i przygotowywałem listę na payday. Oto co mam na oku! 

Cape

Jeden z moich zszywek zimowych zszywek jest dla mnie butami na kolanach, lubię nosić je na legginsach z długimi sukienkami do rękawa. Cute i casual przy jednoczesnym zachowaniu ciepła i suchości stóp i nóg, idealny na całą zimę i dobrze do wiosny. Zwykle wybieram płaskie buty w minimalistycznym stylu, idealne do codziennego noszenia. 
Nie jestem fanem tego, jak wyglądają na mnie skakaczki, i dlatego kardigany są jeszcze jedną niezbędną cechą zimy. Kocham długie, niechlujne style, takie jak ten w tej chwili. Miły i wygodny, świetny na chłodne dni lub jeśli po prostu wyskakujesz gdzieś szybko, więc nie potrzebujesz swojego zwykłego grubego kurtki zimowej.
Czy to może być bardziej doskonałe na chłodną, straszliwą zimę? Miły i przewymiarowany w grubym, przytulnym materiale, uwielbiam nadruk tego i myślę, że wychodzenie na zewnątrz w zimnie byłoby o wiele bardziej znośne podczas noszenia tego! 
Większość zapachów w moich perfumach to lekkie i słodko-owocowe/kwiatłose zapachy. Chociaż są to moje ulubione produkty i będę je nosił przez cały rok, myślę, że byłoby miło mieć specjalnie “zimowe” perfumy do noszenia przez chłodniejsze miesiące. Jo Malones Nutmeg i Ginger brzmią doskonale, ja absolutnie kocham brzmienie nut: gałka muszkatołowa, imbir i sandałowiec. Zawsze kupuję pikantne, świąteczne, zimowe świece, ale z jakiegoś powodu nigdy nie podniosłem podobnie pachnących perfum. 
Whats on your January Wishlist?
Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *