I€™m sure you can name a lot of people who have inspired you throughout your life, and have motywacji zawsze starają się twój najlepszy. Rodzice, przyjaciele, nauczyciele – nawet słynni Modele ról. Posiadanie ludzi, którzy chcą spojrzeć na świat, lub którzy inspirują cię, abyś mógł się tam dostać i popchnąć w świat jest niezwykle korzystne. Kto wie, być może pomagałeś innym i motywowałeś ich, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Jeśli lubisz pomagać ludziom i stać się źródłem inspiracji, oto kilka sposobów, aby się tym zająć. 

Be Entuzjastyczne

Czy wiesz, że entuzjazm jest zaraźliwy? Nikt nie może być cały czas szczęśliwy, ale jeśli spróbujesz dostrzec dobro w złej sytuacji (i radzić sobie z problemami w sposób pozytywny i pełen wdzięku), może to zainspirować innych do tego samego. Jeśli pozostaniesz szczęśliwy i otwarty na własne projekty personalne i profesjonalne to może bardzo łatwo przejść na tych wokół ciebie. W rezultacie zainspiruje ich to do rozpoczęcia własnych projektów lub spróbowania i udoskonalenia swoich obecnych. Nie potrzeba dużo euro, aby być entuzjastą – uśmiechnij się bardziej i mieć pozytywny wygląd zewnętrzny. Postaraj się nie narzekać na rzeczy, których nie możesz zmienić, i postrzegaj trudne lekcje z życia jako sposób, aby Cię nauczyć i pomóc Ci się rozwijać. Jest to świetny sposób na przekazanie pozytywnych wibracji!

<

Become A Life Coach

Jeśli wiesz coś lub dwie rzeczy na temat tego, co jest potrzebne, aby być szczęśliwym i odnieść sukces życiowy, to dlaczego by nie przekazać tej wiedzy innym ludziom w swoim życiu? Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest wzięcie udziału w jednym z wielu profesjonalnych kursów coachingu, które pozwolą Ci zdobyć potrzebne kwalifikacje. Kiedy zostaniesz certyfikowanym trenerem, będziesz mógł prowadzić wykłady i seminaria, aby pomóc ludziom lepiej przygotować się do sukcesu. Przekonasz się, że life coaching może również zamienić się w dość lukratywny boczny projekt!

Don€™t Focus on Negativity

Konstruktywna krytyka jest fantastyczna, ale nie wszyscy chcą (lub nie wszyscy są gotowi, aby to usłyszeć). Jeśli ktoś nie ma specjalnie asked for constructive criticism to zawsze najlepiej jest zachować wszelkie negatywne opinie dla siebie. Kiedy ludzie ciężko próbują i szukają inspiracji, negatywność może być bardzo szkodliwa, a nawet spowodować ich rezygnację lub porażkę. Zachowaj optymistyczne spojrzenie, skup się na dobru i buduj je tak, aby inspirowały ich do dalszego rozwoju i lepszego działania. 

Admit Your Own Flaws

Po zaakceptowaniu twoich usterek nikt nie będzie mógł ich użyć przeciwko tobie, nawet samemu. Zaakceptuj się w pełni i przyjmij swoje wady i błędy, to jest to, co sprawia, że jesteś tym, kim jesteś. Kiedy jesteś w dobrym miejscu z samym sobą, jesteś w najlepszym miejscu, aby pomóc innym. Wykorzystaj swoje poprzednie niepowodzenia, aby pomóc innym nie popełniać tych samych błędów. Bądź o nich otwarty z ludźmi, którym próbujesz pomóc, to sprawia, że jesteś relatywny. Pozwala to również ludziom zobaczyć, że nie wszystko dzieje się idealnie, są nierówności w drodze, ale można pracować obok nich! Zobaczą, że udało Ci się przeżyć i że będą również w stanie, kiedy życie zdecyduje się rzucić im krzywą kulę. 

<
“> Tak więc, na co czekasz? Wyjdź tam i stań się inspiracją, którą chcesz zobaczyć w świecie!


.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *