Barkbeats miesięczne pudełka dla psa*: Ł14.90 (+ bezpłatna wysyłka) za pudełko

Można uzyskać miesięczne pudełka na prawie wszystko w tych dniach, od produktów kosmetycznych do zdrowych przekąsek i nawet książek. Ale fakt, że możesz otrzymać comiesięczne boksy na psa sprawia, że jestem najszczęśliwszy ze wszystkich – jeśli jesteś współwłaścicielem zwierzęcia, jestem pewien, że będziesz dokładnie taki sam! Niedawno zostałem wprowadzony do Barkbeats, których pudełka zawierają mieszankę zabawek, smakołyków i produktów do pielęgnacji ciała. Można je nabyć jako sześcio- lub dwunastomiesięczne abonamenty lub po prostu jako jednorazowe pudełka bez zobowiązań. Są one dostosowane do wielkości psa, więc zawsze wysyłane są produkty, które są dla niego odpowiednie i zawierają mieszankę marek od dobrze znanych do mniejszych, niezależnych firm, co moim zdaniem jest naprawdę miłe. Są tak oddane zdrowiu i szczęściu psów na całym świecie, że co najmniej 10% ich zysków trafia do organizacji charytatywnych, więc nie tylko traktujesz swojego pupila, ale część pieniędzy trafia również na dobry cel. To pudełko było inspirowane przez Walentynki, i było zamknięte: Ancol plush plush wargi pies zabawka, Oh My Dog szampon proteinowy, Barks i Sparks carob serca przekąska, Gooddogs jerky przysmaki i Pet Brand pies czekolada.

Moje dwa psy są Bowser, dwuletni rottweiler / bullmastiff cross i Romeo, który jest siedmioletni terrier cross. Mimo że pudełko to było dzielone między obiema, było w nim mnóstwo, a dla dwojga było wystarczająco łatwo. Jeśli jesteś gospodarstwem domowym z wieloma psami i uważasz, że więcej niż jedno pudełko miesięcznie jest poza Twoim budżetem, to zdecydowanie wystarczy jedno do podzielenia się nim. Ulubioną rzeczą Bowsera zdecydowanie ulubioną rzeczą była zabawka wargowa (o której wiedziałem, że będzie, że jest obsesja z zabawkami), kiedy trzymają ją w ustach w pewien sposób wygląda to tak, że mają ogromne usta z językiem i zębami wystającymi, co jest zabawne. Nie byłem w stanie uzyskać takiego zdjęcia jak on, ponieważ był zbyt zajęty szaleńczym rzucaniem nim, ale prawdopodobnie można zobaczyć na zdjęciach, że poszło bardzo dobrze! Oba zatrzasnęły smakołyki bez żadnych skarg, wprawdzie nie są to wybredne psy, jeśli chodzi o jedzenie i zjadają wszystko, co ma szansę, ale byli niezwykle entuzjastyczni w tej sprawie. Zazwyczaj kupuję paczki herbatników od zwierząt domowych w domu, a kiedy je kochają, to co było w tym pudełku było oczywiście dużo smaczniejsze, sądząc po tym, jak ich wilczycę. Myślę, że to słodkie, że psi tabliczka czekolady została dołączona do niego jako pudełko Valentines, oczywiście normalna czekolada jest toksyczna dla psów i dlatego jest to wersja przyjazna dla psów. Możesz rozbić go na kwadraty jak zwykły baton czekoladowy, więc łatwo jest porcjować, po tym jak mieli kilka kęsów I umieścić resztę w ich słoiku traktować mieć przez cały miesiąc.

“>”>”.90 pudełka są bardzo korzystne cenowo, a to, co dostaniesz do środka, jest warte zachodu i z pewnością stanowi więcej niż koszt pudełka – zwłaszcza gdy dostawa jest bezpłatna, nie ma ukrytych opłat na górze. To świetny sposób, aby odkryć nowe marki i dać swoim psom mieszankę rzeczy, których prawdopodobnie nigdy wcześniej nie próbowali – gdybym był szczery, nie miałem pojęcia, gdzie kupić zdrowe domowe domowe przekąski dla zwierząt domowych od niezależnych sprzedawców, więc jest to świetny sposób, aby wprowadzić je do różnych rzeczy. Jeśli kupisz sześć miesięcy lub roczny abonament, pudełka są nieco tańsze, a więc jeśli jest to coś, o czym wiesz, że kupiłbyś co miesiąc, warto się zarejestrować. Można nawet kupić jeden off box najpierw jako próbę, aby zdecydować, czy jest to coś, co chcesz iść do przodu.

Szukasz, aby dać Barkbeats go? Możesz dostać Ł5 z pierwszego pudełka z kodem “Beautiful5”

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *