Psy miały już parę boksów Barkbeats, ale muszę powiedzieć, że to ma być naszym ulubionym jeszcze. Jak tylko ją otworzyłem, wiedziałem, jak bardzo będą ją kochać (i musiałem podkraść się na górę, żeby zrobić zdjęcia, zanim się zorientowali, co to jest!) Jeśli jesteś nowy w Barkbeats to miesięczna usługa abonamentowa dla psów zawierająca mieszankę pięciu lub sześciu najlepszych zabawek, smakołyków i produktów pielęgnacyjnych; to pudełko zawierało dwie niesamowite zabawki, dwie ogromne przekąski i torbę z przysmakami, ale co miesiąc otrzymujesz miłą odmianę. To jest absolutnie uroczy widząc, jak bardzo podekscytowani dostają nad wszystkim, gdy go otworzyć, to musi być jak psich odpowiednik Bożego Narodzenia. Jeśli chcesz zepsuć psa, to jest to zdecydowanie sposób, aby się nim zająć, a ponieważ jest dostarczany do Twoich drzwi, jest to również bardzo wygodne! Można kupić sześć miesięcznych lub rocznych abonamentów, lub jeden kartonik na poczęstunek. Jeśli przejdziesz do ‘ w polu” na stronie internetowej Barkbeats możesz zobaczyć, co zawierały poprzednie pudełka, i wybrać takie, które Twoim zdaniem piesowi spodobają się najlepiej. Oto co Bowser i Romeo myśleli o zawartości kwietniowego pudełka!

HappyPet Turtle Toy

Pierwszą rzeczą, którą widzisz, kiedy otwierasz kwietniowe pudełko jest ten duży przytulany żółw zabawka, to było oczywiście natychmiast wyrwane z pudełka przez Bowsera, który kocha coś takiego jak ten. Jest to dobry rozmiar tak idealny dla większego psa (Barkbeats odpowiada rozmiarom Twojego psa, więc boksy dla mniejszych psów zawierały nieco inną mniejszą wersję), i jest ładny, ustrukturyzowany i wytrzymały – Bowser nie ma tendencji do ripowania misiów, ale jeśli masz psa, który jest nieco bardziej chropowaty na ich zabawkach, powinno to nadal dobrze trzymać się. W głowie znajduje się piszczałka, a skorupa jest dla nich idealnym rozmiarem do chwytania w ustach i rzucania jej dookoła. 

Barks and Sparks Muffin

Podczas gdy Bowser był zajęty rzucanie żółwia wokół, Romeo miał okazję spróbować tego zdrowego psa muffin i poszedł w dół smakołyk. Na zdjęciu widać, że jest to naprawdę dobry rozmiar, mniej chciwy pies prawdopodobnie wziąłby z nim czas, ale wilczyciem go w ciągu około dwóch minut. Barki i Iskry to piekarnia, która tworzy zdrowe przysmaki tylko dla psów, wszystkie dotychczas otrzymane przez nas boksy Barkbeats zawierają smakołyki z tej marki i bardzo się cieszę, że je odkryłem. Mufina ta zawierała owoce, orzechy kokosowe, imbir, płatki owsiane, oliwę z oliwek i inne naturalne składniki, które są korzystne dla Twojego psa.

Aspirit Ham Bone

Ponieważ oba psy mają obsesję na punkcie kości, byliśmy nieco niepewni, jak to podzielić, w końcu pozwoliliśmy Romeo zjeść połowę z niego najpierw, a następnie dał Bowser drugą połowę, która dobrze się sprawdziła. Od czasu do czasu kupujemy dla nich tego typu kości i zawsze są one hitem, ucieszyłam się, gdy zobaczyłam je w pudełku, bo wiem, jak bardzo je kochają. Musisz nimi opiekować się swoimi psami, ponieważ kiedy psy dochodzą do końca, mogą czasami zostawiać małe odłamki kości – jednak nigdy nie mieliśmy żadnych problemów i po prostu pilnujmy ich, kiedy jeść je.

Ring gumowy

Obydwa psy kochają rzucać to wokół, to jest przeznaczony dla twardych chewersów, co oznacza, że będzie trwać długo, a jest szczególnie dobry, gdy masz większe rasy. Niedawno nasz ogród został powiększony (yey!), więc teraz mamy miejsce na zabawki, które psy mogą pościgać, stało się to ulubioną zabawką na świeżym powietrzu i bawiły się nim w ogrodzie każdego dnia. Widzę, że będzie to trwać przez długi czas, podczas gdy to ma ślady zębów w nim guma jest naprawdę wytrzymały i nie zrobił żadnych innych rozerwania lub uszkodzenia do niego nawet z nim rzucony na zewnątrz na beton.

3 w 1 Lamb Meat Treats

Wreszcie pudełko zawierało paczkę przysmaków z mięsa jagnięcego, są one sformułowane bez glutenu (który jest główną przyczyną alergii u psów) i są bogate w witaminy i minerały, w tym omegaz i probiotyki. Są one przeznaczone dla psów wrażliwych i skłonnych do alergii, osobiście uważam, że wszystkie psie karmy i przysmaki powinny być sformułowane w ten sposób, ale niestety tak nie jest. Smakołyki są dość małe, więc byłoby to dobre do treningu i mają bardzo silny mięsny zapach, który, jak można sobie wyobrazić psy iść szalony dla. Jeśli masz wrażliwego psa, to nie masz się czym martwić z Barkbeats, każdy pojedynczy smakołyk mieliśmy w tych pudełkach została wysokiej jakości, naturalne lub zaprojektowane z wrażliwych psów w umyśle.

Czy to coś, co można kupić dla swojego psa?

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *