Nasza skóra potrzebuje trochę ciosów w miesiącach zimowych. Zimna pogoda, centralne ogrzewanie i odpust – wszystko to zbiera swoje żniwo. Z wiosną dobrze na drodze, to € ™ czas, aby pozbyć się tej zimowej skóry i objąć nowy, świeży sezon. 

Face

Skin może zacząć wyglądać nieco matowo przez zimowe miesiące. Ekspozycja na deszcz i spadające temperatury może ją wysuszyć. Aby szybko zebrać makijaż, spróbuj delikatnego kremu złuszczającego. Nigdy nie używaj ostrych produktów na twarzy, które mogą pozostawić skórę obolałą i uszkodzoną. Zamiast tego zdecyduj się na delikatny lakier do skóry, który starannie usunie martwe komórki skóry i odmłodzi wygląd Twojego naskórka. Następnie nanieś krem nawilżający. Gdy odchodzimy od zimy, nadszedł czas, aby odłożyć ciężkie kremy i zamienić się w lżejsze środki nawilżające. Szukaj wzorów o podejściu wielofunkcyjnym, takich jak Vitage antioxidant skincare range. Nawilżacze, które nawilżają, naprawiają i uzupełniają, przywracają, odświeżają i rozświetlają Twoją skórę. Jeśli po tych ciemnych miesiącach zimowych czujesz się trochę pasty po tych ciemnych miesiącach zimowych, trochę fałszywej opalenizny działa cuda. W miarę upływu sezonu, a skóra staje się ciemniejsza, możesz rozjaśnić podkład i produkty bazowe oraz pozwolić, aby Twoja naturalna opalenizna się przebijała.

Ręce

“Podobnie jak twarz, dłonie i paznokcie są również narażone na elementy przez cały rok. Jesienią i zimą mogą stać się suche, a skórki mogą pękać. To nie tylko nieestetyczne, ale również bolesne. Nałóż odżywczy krem nawilżający i wcieraj go w skórki naskórka przed pójściem spać. Rób to każdego wieczoru, aż do momentu, gdy się goją. Idąc naprzód, znajdź krem do rąk pasujący do Twojego typu skóry i zastosuj go po każdym myciu rąk i w razie potrzeby pomiędzy nimi. Nigdy nie przecinaj cuticles, co może narazić je na zakażenie. Zamiast tego należy użyć pomarańczowych patyczków i delikatnie odsunąć je z powrotem. Nałóż krem do rąk i naskórka, aby utrzymać ich nawilżenie. Wiosna jest świetną wymówką do szukania nowych Polerowanie paznokci. Wybierz jaśniejsze kolory i dopasuj się do swojej wiosennej garderoby. 

Feet

Nasze stopy są w dużej mierze ukryte w grubych wełnianych rajstopach i butach podczas zimy. Dlatego też ich utrzymanie nie zawsze jest priorytetem. Daj swoim stopom trochę TLC z następującymi informacjami: Namocz stopy na dziesięć lub piętnaście minut, aby zmiękczyć skórę. Użyj buforu lub pumeksu, aby delikatnie oderwać twardą skórę wokół kulek stóp i pięt. Nałożyć krem do stóp, a następnie nałożyć miękkie skarpety i przechowywać je na noc. Kiedy piszesz swoje paznokcie, upewnij się, że są one równe i kwadratowe. Następnie nałóż lakier do paznokci, aby dopasować go do paznokci. W okresie letnim obcasy mają tendencję do stawania się cracked and sore. Aby tego uniknąć, należy stosować krem do stóp codziennie, a w razie potrzeby dwa razy dziennie. Użyj buforu, aby utrzymać stopy gładkie i usunąć twardą skórę zanim ulegnie pęknięciu. 

Establishing and maintaining a good beauty routine is usually all it takes to keep on top of your skin. Jednakże, między sezonami, to € ™s czasami konieczne jest, aby zwiększyć to trochę i zastosować kilka dodatkowych poprawek.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *