Jeśli nigdy nie zacząłem czytać blogi piękności, olej do włosów nie jest produktem, którego użyłbym w ciągu miliona lat. Nie mogę sobie wyobrazić, że pewnego dnia usiadłem tam i pomyślałem “hej, wiem! Wrzuć trochę oleju do moich już gotowych do układania włosów, jestem pewna, że sprawi, że będę wyglądać bajecznie”. Ostatnią rzeczą, która była w mojej głowie było załadowanie go z produktów, najmniej….dun dun dunnnn OIL; uważałbym to za ostateczny grzech delikatnych włosów. Ale oh chłopak byłem zły – i choć nadal uważam, że to nic dziwnego, że to magia, że mogę umieścić olej na moich włosach bez patrząc tłuste, prawie rok na to integralna część mojej rutyny i stosować rzeczy religijnie. Najnowszy olej, którego używałem do shiny-up moje włosy to Argan Oil Elixr marki o nazwie Argan Sublime.
Przede wszystkim, to pachnie rzeczywiście niesamowite. Nie wiem o Tobie, ale uważam, że to szczególnie przyjemne, gdy produkty pachną ładnie (może wyjaśnić mój zapach świecy / Lush uzależnienia kąpieli) i automatycznie rack up kilka brownie punktów, zanim nawet wypróbowałem je. Ma słodki zapach, który utrzymuje się we włosach przez kilka dobrych godzin, zapomniałem o nim, a potem co jakiś czas wyłapywałem ten zapach, przypominając sobie: “Jaki jest ten niesamowity zapach? Och, to ja!” (i pozwól mi powiedzieć, że to jedno zdanie gwarantuje, że będziesz wyglądać jak piekło na próżno przed innymi ludźmi – oops!) Niektóre olejki do włosów, których używałam w przeszłości, sprawiły, że moje włosy stały się kleiste i chrupiące, ale na szczęście czuje się to wspaniale lekkie i doskonale wchłania się bez żadnych okropnych pozostałości. Zdecydowanie dostarcza również wilgoci, moje spragnione, wybielone włosy są więcej niż cenne. Argan Oil Elixr jest opisany jako “multi use, upiększanie włosów olej zawierający egzotyczne składniki”, ale dobrą rzeczą w tym jednym jest to, że does rzeczywiście zawierają olej arganowy. To może wydawać się oczywistym spostrzeżeniem, ale wiele tańszych olejów do włosów nie zawiera oleju arganowego w ogóle, który jest składnikiem, który ma zamiar zrobić największą różnicę. Podczas gdy budżetowe oleje do włosów bez oleju arganowego nadal będzie odżywiać włosy i chronić przed uszkodzeniem szczotkowania itp., warto sprawdzić składniki, a nie zakładając, że wszystkie oleje do włosów będą miały go w.

Ogólnie kocham za pomocą tego, nie tylko jest to jak perfumy do włosów, ale zostawia go gładkie włosy, ale pozostawia go gładkie i uczucie nawodnione też. Jeśli jestem naprawdę wybredny, wolałbym raczej szklaną butelkę niż plastik, ale to oczywiście nie odzwierciedla tego, co jest w środku. Do tego cena Ł11.99 jest o wiele tańsza niż cena, jaką zapłaciłbyś za coś takiego jak olej Morroccan, a butelka o pojemności 100ml jest dobrym rozmiarem, który będzie dosłownie wystarczał na wiele miesięcy.
What’s your favourite hair oil at the moment?
Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *