picture of asda, andrew barton, heat protectant, review, blondes have more fun
Andrew Barton ‘Blondes Have More Fun’ heat protectionant Ł3.90* dostępne w Asda
<
Blondes może podobno mieć więcej zabawy, ale jestem pewien, że każdy z Was z rozjaśnionymi blokadami będzie wiedział, że nie zawsze jest to zabawa i gry, jeśli chodzi o utrzymanie koloru i stanu! Mam cienkie, wybielone włosy i utrzymanie ich w dobrym stanie zdecydowanie oznacza pójście o dodatkową milę, jeśli chodzi o opiekę nad nimi. Regularne głębokie zabiegi kondycjonowania, olej arganowy przez końce po każdym myciu i zawsze ochrona przed ciepłem to tylko niektóre ze sposobów, w jaki udało mi się zapobiec moim włosom, aby nie skończyły się jak sterta bez życia słomy. Wszystko, co trzeba zrobić, jest coraz ciężka wręczane z narzędziami do stylizacji cieplnej włosów, aby szybko rozpocząć pokazując oznaki uszkodzenia, a więc ochrona cieplna powinna być zszywka w każdej rutynie pielęgnacji włosów – zwłaszcza blondynki wybielone!

Próbowałem całkiem sporo produktów Andrew Barton w ciągu ostatniego roku lub dwóch i ogólnie rzecz biorąc, znalazłem jakość być doskonała, kilka produktów (a mianowicie jego “Ostatni kolejny dzień” szampon suchy szampon i “SOS włosów” pozostawić w odżywce) są produkty, które już odkupiłem na nowo w ciągu ostatnich lat i nadto. Nigdy nie jestem zbyt śmiały z moim wyborem środka chroniącego przed ciepłem i od dłuższego czasu kupuję Heat Defense firmy Tresemme, jednak ten autorstwa Andrew Bartona był mile widzianym nowym dodatkiem do mojej rutyny. Rozpyla się znacznie delikatniej na włosy niż Tresemme’s i czuje się lżejszy – a co więcej, pachnie jak cytryna sherbert…niesamowite!

Ponieważ nie można naprawdę powiedzieć, czy termoochronny spray działa w krótkim czasie, to może być kuszące, aby pominąć i – ale moja rada jest to, że warto jest wziąć te kilka dodatkowych sekund, aby włączyć jeden do rutynowych. Mogę śmiało powiedzieć, że w ostatnich latach, odkąd stosuję środek termoochronny, moje włosy są dużo zdrowsze, gładsze i mniej podatne na łamanie i rozdwajanie końcówek (świetna wiadomość, jeśli tak jak ja wyrastają włosy) Nawet jeśli nie dotkniesz włosów narzędziami do stylizacji termicznej, produkt taki jak ten jest niezbędny na wiosnę i lato, promienie słoneczne wystarczą, aby oszaleć i wysuszyć włosy, jeśli siedzisz na zewnątrz. Szybki spray przez to i jesteś bezpieczny, wiedząc, że Twoje włosy są chronione.

Czy dobrze pamiętasz, aby używać Heat Proteant? 

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *