Rynek akcesoriów w tym sezonie jest przepełniony przepięknymi kawałkami i zabawnymi pomysłami, dla mnie osobiście zakupy na jesień i zimę akcesoria jest rzeczywiście bardziej przyjemne niż zakupy dla odzieży! Od kolekcji projektantów po blogi mody i czasopisma. Oto kilka chciałem zwrócić uwagę, jak must-haves dla sezonów z wyprzedzeniem.
Bucket Bags (Instead Of Handbags)

Tak samo jak kocham dobrą torebkę, tak samo jak kocham dobrą torebkę, co jakiś czas odnajduję się, że chciałbym, abym mógł mieć coś, co trzymało się trochę bardziej bez poświęcania stylu. Na szczęście dla mnie trendy roku 2015 odpowiedziały na moje modlitwy. Torba wiaderko, genialna hybryda między torebką i plecakiem, jest wszędzie w kierunku jesieni, pokazując się w różnych kolorach, materiałach i poszczególnych stylach. A recent editorial at Bustle zidentyfikował ten trend jako tendencję do wyrzucania z lat 90-tych (o czym musiałem myśleć przez minutę), ale przeczytał mój umysł o tym, dlaczego jest to tak zabawne: “Torba na wiadro zapewnia nam wygodę i szyk”.
Flower Drop Earrings

Ten pomysł jest nieco bardziej specyficzny niż masywny trend w kierunku worków wiaderkowych, ale to jeden z nich zauważyłem na Lyst’s jewellery section i absolutnie kochany. Są to naprawdę piękne kawałki; upuszczane kolczyki z delikatnymi, ale zabawnymi kwiatowymi ornamentami, ważącymi końce. Uwielbiam również fakt, że nadają one idealny akcent kolorystyczny jesiennemu lub zimowemu strojowi. Jestem całkiem winna wyboru wszystkich czarnych strojów i dlatego możliwość wstrzyknięcia koloru i lekkości z dodatkami jest zawsze dobra. Czy jest z szalikiem, naszyjnik oświadczenie lub para kolczyków jak to.
Lace-Up Heels

Niedawny post Blonde Salad porównał ten trend do “zimnej wersji sandałów gladiatorów”, które były tak popularne tej wiosny i lata ubiegłego roku, że myślałem, że naprawdę pasują. Seksowne, a jednocześnie wyrafinowane, są doskonałym dodatkiem do każdego wieczorowego stroju na jesień i zimę.
Berets

Berets są częścią większego ruchu w kierunku zdecydowanie paryskiego wyglądu, który widzimy w tym roku, były Świetlane przez Fashionistę jako jeden z największych trendów akcesoriów sezonu. Jako pierwszy przyznam, że beret jest trudny do ogarnięcia, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do noszenia go, choć jest praktyczną i stylową alternatywą dla wełnianych kapeluszy i tym podobnych, po to, że wielu z nas będzie sięgać po to, aby odprężyć się od chłodu jeszcze w tym roku! Pomysł beret jest jeden jestem podekscytowany, aby wypróbować, gdy nadejdzie czas w ciągu kilku kolejnych miesięcy.
Te cztery koncepcje obejmują tylko niewielką część wysokiej objętości akcesoriów trendów podejmowania rund w tym sezonie. Są to jednak cztery z najbardziej unikalnych i ekscytujących, do których można się dostać, a ja będę je dokładnie badać w nadchodzących miesiącach!
Które z akcesoriów sezonu są najbardziej chętne do spojrzenia?

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *