Niezależnie od tego, czy jesteś weteranem Londynarza zabawiającym garść gal pals na weekend, czy świeżo przybyłym przybyszem poszukującym okazji do odkrywania rozkoszy naszej stolicy narodowej €™ w towarzystwie twoich dziewcząt, nie ma żadnych wątpliwości, że miasto ma coś, co może ci zaoferować. W rzeczywistości miasto ma zbyt wiele! Przy tak wielu teatrach, barach, kawiarniach i klubach miasto może być wstydliwe dla tubylców i oszałamiające dla turystów. Nie bój się, bo oto kilka sugestii dla ciebie i twoich dziewcząt na noc na € ™ll pamiętać, że wygrał € ™t zostawić cię z wielkim kachem i puste konto bankowe.
Let€™s założyć, że nie są na nieograniczony budżet i don€™t zbyt dużo czasu, aby zabić tak drogie West End show jest prawdopodobnie na zewnątrz, a podczas gdy można łatwo zbankrutować się obchodzić w niektórych z miasta €™s exclusive Mayfair bars, pozwól, aby €™s utrzymywały rzeczy skromnie wycenione i eklektyczne, ale także nieco inne.

Somewhere Quiet to Chat

You€™ve dostałeś sporo do zrobienia, więc to€™s prawdopodobnie dobry pomysł, aby spotkać się gdzieś serdeczny z żywą atmosferą, ale nie za dużo hałasu. Na pewno jest mnóstwo ogólnych barów i kawiarni, w których można to zrobić, ale dlaczego nie spróbować czegoś nowego? Jeśli ty lub twoi przyjaciele lubisz zapach aromatyzowanego tytoniu podczas jedzenia, picia i pogawędek, wówczas zatoka shisha może być tylko tym, co sprawi, że piłka będzie się toczyć. Basrah Lounge był jednym z pierwszych shisha miejsc w Londynie i jest dobrze znany ze swojej musującej atmosfery, dobrego jedzenia i świeżo wypieczonych towarów. Jeśli wolisz coś bardziej uspokajającego, dlaczego nie spróbować kawiarni i barów nad wodą w Małej Wenecji, w pobliżu tętniącej życiem Camden Lock. 

Czasu na śmiech

śmiech jest najlepszym lekarstwem i świetnym sposobem, aby kopać rzeczy z żywą atmosferą jednego z londyńskich € ™ sławnych wstać komedii miejsc. 99″>99 klub na Leicester Square jest jednym z najbardziej znanych miejsc w mieście i gości jednych z najlepszych komików w kraju, takich jak Jack Whitehall, John Bishop i Jack dee. Jeśli szukasz czegoś z bardziej frędzlami, jednak polecamy Angel Comedy na przejściu Camden, gdzie można zobaczyć doświadczonych profesjonalistów i utalentowanych amatorów hone ich komediowy rzemiosło. 

London€™s Hidden Bars

> Teraz to€™s czas na wino do przepływu, a taniec, aby rozpocząć. Ale zabierasz swoich przyjaciół na zwykłą, homogenizowaną prowadnicę łańcuchową? Nie, nie, nie, nie! Jeśli jesteś mniej niż € ™ spławiony przez Wetherspoons i Slug and Lettuce sprawia, że czujesz się ospały, dlaczego nie dać poczucia teatralnej przygody do swojej tipsy tomfoolery? Miasto szczyci się wieloma Ukryte bary oraz speakeje, które łączą w sobie najwyższej jakości napoje z rodzajem teatru improwizowanego. Weźmy na przykład Evans i Peel agencję detektywistyczną; prywatne biuro detektywistyczne €™ w stylu film-noir z lat 20. You€ ™ll trzeba zaplanować swoją podróż z wyprzedzeniem, zbliżając się do nich z intrygującym przypadku. Jeśli zdecydują się zabrać go, you€ ™ll będzie dozwolone przez ukryte drzwi w półce na książki do tajnego pokoju rumpus, gdzie można tańczyć noc z dala od niektórych koktajli kontrabanda. 

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *