Zgoda na zawarcie związku małżeńskiego z miłością twojego życia jest niewątpliwie jednym z najbardziej wyjątkowych i magicznych momentów w całym twoim życiu. Przed nami wspólne życie, całe płótno lat tylko czeka na to, co chcesz na nich pomalować. Świat jest pełen możliwości i tam € ™ jest ogromna ilość świętowania i ekscytacji, aby przyjść. Cudowne, jak to jest, nie ma również € ™ fakt, że jest to dość dziwaczny czas. Jest to ekscytujące w tej chwili, ale jest to również okres, który wiele osób kojarzy ze stresem. Po tym wszystkim, w momencie, gdy się zaangażujesz, pistolet startowy jest wystrzeliwany na odliczanie do wedding. W wyniku tych wszystkich zmian, nieuchronnie jest kilka rzeczy, które można dowiedzieć się o sobie w tym czasie. Niektóre z tych realizacji są przyjemne, inne są bardziej wymagające do zaakceptowania! Ale one €™ są częścią pakietu, który doprowadzi do tego, że staniesz się żoną, więc uściskać dobre i złe, i po prostu spróbować cieszyć się jazdą. 

1. Odkrywasz, że zależy Ci na małych rzeczach

Nieustannie mówi się nam, że powinniśmy mieć €™t potu małych rzeczy i że małe rzeczy są rzeczami, na które możemy sobie najbardziej pozwolić, aby ignorować €¦, ale czasami? Czasami naprawdę zależy Ci na małych rzeczach. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy podejmujesz decyzje, z którymi będziesz żył do końca życia. Może czuć się jak ciężar właściwego wezwania na dziś, jutro i 50 lat od teraz, czuje się jak nie do zniesienia obciążenie €™. Nagle znajdziesz się obsesją na punkcie dokonywania wyboru €śright €ť w sposób, którego nigdy wcześniej nie wyobrażałeś sobie jako zdolnego. To€™s już nie wystarczy, aby przejść do glamira.co.uk i wybrać pierścień zaręczynowy, który uważasz za piękny – oh nie! Znajdziesz się zastanawiasz, czy€™ll znaleźć to piękne dla reszty życia, starając się przewidzieć, co myślisz, kiedy spojrzeć w dół na to na zmarszczone i age-spotted palce. Wszystko nagle nabiera nowego poziomu grawitacji. 

2. A niektóre rzeczy, Ty po prostu Won€™t Care About At All

It€™s niemożliwe do przewidzenia, co te rzeczy będą; są one unikalne dla każdej przyszłej narzeczonej wkrótce. Jednakże, to € ™s nieco nieuniknione, że ™ll znaleźć, że po prostu po prostu don€ ™t dbać o niektóre aspekty wedding. Może to będzie € ™ll zaproszenia, ustawienia miejsca, a nawet kwiaty – cokolwiek to jest, to€ ™ll znajdziesz się próbuje się podekscytować i mieć opinię, tylko znaleźć duży ładunek niczego, gdy próbujesz dbać. Jest to całkowicie normalne. Ma tendencję do psucia niektórych narzeczonych, ponieważ czują, że powinni obsesyjnie dbać o każdy skomplikowany szczegół, więc dlaczego nagle czują się tak źle o pewne aspekty? Faktem jest, że nie jest możliwe, aby poświęcić ten sam poziom uwagi wszystkim szczegółom – coś, co trzeba było dać! 

3. You€™ll Get Bored Of Telling Your Engagement Story

Czy twoja opowieść o zaangażowaniu była szybka rozmowa po standardowym wieczornym posiłku, czy też wyszukaną propozycją godną YouTube.com, każdy ma do opowiedzenia swoją własną historię zaangażowania. Kiedy po raz pierwszy się zaangażujesz, będziesz to powtarzać tak często, jak jesteś proszony, kochający jest w stanie podzielić się chwilą z najbliższymi i najdroższy €¦, aż do punktu, w którym masz dość €™ powiedzieć to. Już po raz 100. znajdziesz się w €™ll pomijając szczegóły. Już nie podekscytowany opisać, jak rzeczy przyszły do wielkiego momentu; ty € ™ll wolisz zwięzłość i proste €ś i wtedy zapytał i powiedziałem tak €ť. Na szczęście, twoja miłość do najbardziej romantycznego momentu twojego życia (do tej pory, tak czy owak) powróci, kiedy będziesz miał przerwę od opowiadania historii na chwilę! 

4. You€™ll Get All Romantic

There€™s nic podobnego do zaangażowania, aby pozbyć się cynizmu z twojego sposobu myślenia. Kiedy się zaangażujesz, będziesz zaskoczony, że nie będziesz już rzucać oczami na wzmiankę o romansie i €śhappily kiedykolwiek po €ť – ty€ ™ll chętnie się w tym rozkoszować, szukać go. Zaangażowanie to taki romantyczny czas, nawet wśród całego stresu. You€™re planujesz spędzić swoje życie z kimś, a ty€™re pracujesz razem, aby stworzyć dzień, który na dobre przypieczętuje twój związek. Jeśli miałeś wcześniej romantyczną duszę, to zostanie ona wzmocniona; jeśli byłeś nieco cyniczny, to € ™ll znajdziesz się w €śaah€ťing na rzeczy tylko kilka tygodni wcześniej można by odrzucić jako cheesy. Uwzględnij to! 

5. You€™ll Znajdź siebie Ciekawe O innych ludzi€™s Historie

Teraz masz własną historię zaangażowania, you€™ll znajdziesz się niewypowiedzianie ciekawy, jak inni ludzie przyszli być zaangażowani. To piękne euro, aby móc dzielić się radością i zobaczyć, jak się czuli, uczyć się z ich doświadczeń. Więc idź dalej i zapytaj swoich przyjaciół i rodzinę o to, jak się zaangażowali – pod warunkiem, że mieli trochę czasu, aby być szczęśliwi, aby porozmawiać o tym ponownie! Nie tylko to, ale również € ™ll zacząć zastanawiać się, jak obcy zaangażował. To€ ™s całkowicie normalne, aby mieć ten poziom ciekawość, więc oddawaj się z kilku Googling sesji, aby znaleźć dobre, złe, i brzydkie romantyczne opowieści tam. 

6. Odkryjesz, że Twoje prawdziwe życie nie€™t Go Away

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe – romans, skupienie, przewidywanie wielkiego dnia – może być kuszące, aby postrzegać zaangażowanie jako jednokierunkową ulicę przyjemności i ekscytacji. Dlatego może być trochę rozczarowujące uświadomienie sobie, że wszystkie stres i obawy o normalne życie nadal istnieją. Ten kolega, który Cię denerwuje lub roboty drogowe, które trwają zbyt długo – oni €™re nadal będą Cię napędzać szaleńczo, co nie wydaje się całkiem sprawiedliwe, biorąc pod uwagę to, na co musisz czekać. Niemniej jednak, głębokie oddechy, i pozwól im zmyć z ciebie. Zaangażowanie to magiczny czas, więc ciesz się nim jak możesz – po prostu nie spodziewaj się, że wyleczy cię z wszystkich chorób życiowych €™! 

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *