źródło obrazu
Przy tak wielu wydarzeniach w naszym życiu może być trudno zrobić odpowiedni czas dla przyjaciół, ale jest to tak ważne i nie ma nic lepszego niż posiadanie dobrego systemu wsparcia wokół ciebie. Nie zostawiaj go zbyt długo między wizytami, ołówkiem w kalendarzu i zorganizuj coś zabawnego do zrobienia. Jeśli utknąłeś na pomysły, oto kilka rzeczy, aby spróbować!

Pamper Day

Czy to będzie się do włosów lub paznokci zrobione, wizyta w spa, czy też po prostu tworzenie własnych spa doświadczenie w domu. Jako bloger piękności jest to zawsze łatwy wybór dla mnie, tylko dlatego, że mam tak wiele produktów! Załóż muzykę i pachnące świece, i mają najdoskonalszy relaksujący dzień.

Meal Out

ma fajny <Nowa restauracja otworzyła w górę, że umierasz €™, aby wypróbować? Ustal datę wizyty z Twoim bestie! Zarezerwuj stolik, aby upewnić się, że wsiadasz do niego, zwłaszcza jeśli jest tam duża grupa, do której idziesz. A potem można spędzić wieczór rozmawiając przy butelce wina i pysznym jedzeniu. Można nawet udać się później do baru, aby napić się czegoś więcej. Alternatywnie gospodarzem kolacji i domu i pokazać swoje umiejętności kulinarne.

Tasting Party

Smakowanie stron są dla mnie nową koncepcją, ale najwyraźniej rosnącą popularność każdego roku. I to wszystko w €™ aż do miracle berries; owoce te mają bardzo dziwny wpływ na kubki smakowe, dzięki czemu wszystko smakuje słodko! Nawet kwaśne jedzenie i składniki, takie jak cytryny, ocet i cebula, która jest po prostu szalona. Jagody można kupić w postaci tabletek, a po przeżuwaniu czegokolwiek, co się potem zje, będzie smakować pysznie.

Shopping Day

“> Zawsze zabawny dzień na zewnątrz; wejdź do sklepów i wydaj trochę gotówki. Kiedy już jesteś wystarczająco zakupiony można złapać lunch w ładnej restauracji, odwiedzić ulubioną kawiarnię, odwiedzić ulubioną kawiarnię lub złapać sok lub koktajl, aby mieć dobry stary nadrobić zaległości.

Noc filmowa

Masz wolny wieczór? Spędź go z ulubionymi osobami oglądającymi najnowsze filmy. Możesz zorganizować noc w kinie lub po tańszej stronie po prostu zorganizować noc filmową w domu. Pobierz wygodny na kanapie z mnóstwem rzutów i poduszek, i zaopatrz się w swoje ulubione przekąski i napoje.

Co jest twoją ulubioną rzeczą do zrobienia z przyjaciółmi?

.

Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *