Szukanie unikatowy pierścień zaangażowania może wydawać się zniechęcający, ale kiedy przychodzi do tego, nie jest to nauka o rakietach. Aby pomóc Ci w tym ważnym zadaniu, przygotowaliśmy prosty przewodnik, który pomoże Ci odkryć idealny pierścień zaangażowania na rzecz miłości Twojego życia, z pewnością, abyś mógł powiedzieć ‘TAK’!

1. Rozmiar ma znaczenie! 

Bardzo pierwszą rzeczą, którą musisz dowiedzieć się przed pójściem na zakupy pierścionkiem byłoby wiedzieć, jak duży jest jej palec ring. Najprostszym sposobem, aby to zrobić byłoby użycie istniejącego pierścienia, który już posiada. Jeśli nie można znaleźć stary pierścień, aby to zrobić, nie martw się. Spróbuj dowiedzieć się od jednej z jej przyjaciół lub rodziny, można również dowiedzieć się, jaki jest jej styl i preferencje od nich też. 

2. Określić formę

Forma lub kształt kamienia szlachetnego jest ważna, nie tylko nie tylko to całkowicie zmienić wygląd całego pierścienia, ale będzie to pokazać się kamień też. Istnieje wiele kształtów kamieni do wyboru. Najbardziej popularne są okrągłe, markizy, księżniczka, poduszka, szmaragd, kwadrat, serce, gruszka i podłużne w odniesieniu do diamentowe pierścienie zaangażowania dla kobiet.

3. Know Her Style

Nie możemy tego powiedzieć wystarczająco! Upewnij się, że pierścionek, który wybierzesz dla swojej ukochanej osoby, dopełnia jej styl. Nie twórz oszacowań ballparku, podczas gdy wtedy masz szansę rozczarować ją. Otrzymasz porady od jej szafa, jej istniejącej biżuterii, kumpli i rodziny, aby zrozumieć, czy woli vintage, awangardy lub minimalistyczny design.
style=”text-align: justify;”>

4. Odkryj 4 C

Color, Cut, Clearness i Carat Diamonds są oceniane wokół ogólnie uznanego standardu dla opisywania diamentów, jest również określane jako 4 C’s. Niektóre C są symbolem Kolor, Cięcie, Jasność i Carat. W odniesieniu do diamentów, wyszukiwanie tylko jednego o klasie “D”, która jest bez koloru jest lepsza. Uważa się, że właściwym kamieniem szlachetnym jest kamień, który jest absolutnie przezroczysty, bez odcieni. Wytnij z kamienia szlachetnego może być drugim aspektem, który musisz sprawdzić podczas odkrywania jego piękna. Odnosi się do wykończenia, symetrii, polerowania i proporcji z kamienia szlachetnego. Właściwie to właśnie wycięcie z kamienia szlachetnego sprawia, że panie poddają się iskrzące! Trzecim aspektem jest Jasność, która jest bardzo ważna, ponieważ definiuje kwestie w kamieniu szlachetnym. Zależy to od wymiarów, charakteru, liczby i rozmieszczenia wtrąceń wewnętrznych i wad zewnętrznych. W języku laików, co oznacza, że czystość i zdrowotność kamienia szlachetnego są dostępne przy 10-krotnym powiększeniu. Ostatnim z nich jest Carat, który jest o obciążeniu z kamienia szlachetnego. To naprawdę oznacza, im większy kamień szlachetny, tym większy jego karat. Ze względu na rzadkość ogromnych diamentów, są one droższe i droższe. Kiedy szukasz idealnego pierścienia, musisz odpowiednio ustawić swoje priorytety. Dla tych, którzy mają luksusowy plan na pierścień, jesteś w stanie łatwo wybrać carat nad cięcia, jasności i koloru.

5. Wybierz ustawienie mądrze

Metalowe ramy, w których kamień jest zamontowany mogą ustawić ciemny ton dla tego pierścienia. Chodzi o to, aby uzyskać odpowiedni kształt, a także odpowiednie ustawienie. W tym czasie, upewnij się, że wybór reprezentuje użytkownika i odzwierciedla jego osobisty styl.

6. Wybór Metal Matters

W odniesieniu do tej gitarowej kapeli rockowej, istnieje wiele metali, które można wybrać z. Opcja metalu ma wpływ na pierścień. Najpopularniejsze z nich to złoto, platyna i białe złoto na diamentowe pierścienie zaręczynowe dla kobiet. Złoto jest dostępne w kilku kolorach, np. białym, różowym, żółtym i ekologicznym. Bardzo trwała i czysta, platynowa jest wspaniałą opcją dla osób, które mają wrażliwą skórę.

7. Jak wiele zainwestować?

Musisz podjąć decyzję w sprawie budżetu już na samym początku i trzymaj się go. Sprzedawcy pierścieni zawsze będą naciskać, aby kupić droższe odmiany, więc wiedzcie, na co możecie sobie pozwolić, aby zapłacić. Sugeruje się, że mężczyźni spędzają równowartość trzymiesięcznej pensji na ringu, ale to może nie mieć sensu dla wielu par. Można szukać opcji kredytowych, gdzie można dokonać miesięcznych zobowiązań w oparciu o to, na co można sobie łatwo pozwolić.

8. Wyszukaj dane gwarancyjne i szczegóły gwarancji

Jeśli pierścień musi być naprawiony lub wyregulowany, będziesz musiał się dowiedzieć o jego gwarancji lub szczegóły gwarancji. Upewnij się, że zapisałeś ważne paragony, gwarancje wraz z innymi danymi w bezpieczny sposób. Należy również spojrzeć na zakup ubezpieczenia, jeśli pierścień jest przypadkowo zgubiony lub uszkodzony, więc nie skończysz z kieszeni.

9. Wyszukaj certyfikat oceny

Certyfikaty autentyczności odczytają wartość i cechy kamieni szlachetnych i będziesz ich potrzebował, jeśli zdecydujesz się je ubezpieczyć. Będziesz również chciał tego dla spokoju umysłu, aby wiedzieć, że płacisz za jakość.

10. Bądź świadomy polityki zwrotów

Dowiedz się, czy zwroty są mile widziane i kiedy ekspert biżuterii zamierzasz kupuj pierścień od jest zakwaterowanie. Jeśli musisz zwrócić pierścień z jakiegokolwiek powodu, dowiedz się, jak to zrobić prawidłowo, aby zaoszczędzić Ci kłopotów finansowych i emocjonalnych później. Miejmy nadzieję, że Twoja ukochana osoba powie tak – ale na wszelki wypadek, że nie chcesz być zatrzymany z bardzo drogim pierścieniem!

“.

Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *