Tinder nie jest jedyną dostępną aplikacją randkową online, ale jest prawdopodobnie najbardziej popularna. To€™ jest niezwykle łatwe w użyciu, choć możemy spędzić niezliczoną liczbę godzin przewijanie profili, decydując o tym, czy powinniśmy przeciągnąć w prawo, co oznacza, że€™s zdecydowane tak (lub przynajmniej może), lub w lewo, dając facetowi zdecydowane kciuki w dół. Jeśli jednak, jeśli machasz w prawo bardziej niż powinieneś być – być może z powodu desperacji, nie chcąc skrzywdzić ich uczucia, boisz się zaginięcia potencjalnego ukochanego – oto dziesięć dobrych powodów, dla których machnięcie w lewo powinno być twoim pierwszym instynktem.

1. Nie jest jasne, kto jest na zdjęciu. 

Nie mówimy o źle zrobionym zdjęciu, ale jeśli on€™ stanął z grupą innych ludzi, nie będziesz w stanie powiedzieć, kto€™, którzy. Tak, może to być ten bezkoszulowy hottie, ale może być też człowiekiem z mulletowym grymasem za swoimi kolegami. Don€™t know who he is? Przeciągnij w lewo!

2. On€™s stał obok dziewczynki. 

Kim jest ta dziewczyna? Może to być bardzo dobrze jego siostra (lub bardzo młodo wyglądająca matka). Z drugiej strony, może to być ktoś, do kogo nadal ma uczucia. Szczerze mówiąc, każdy, kto pisze zdjęcie z inną dziewczyną na jego profilu nie uda się na tej stronie. Niepewna co do jej tożsamości? Swipe left.

3. On€™ jest dumny ze swojej abs. 

There€™s nic złego z nim wyświetlając jego nieobecność oczywiście. Może się nawet okazać, że z ich powodu jest on atrakcyjny. Jeśli jednak każde zdjęcie jest o nim i jego wybrzuszenia ciała, może być aroganckim szarpnięciem. Następnie, pomimo jego mięśni treningu chlubi się, może być również jednym z tych guys on steroidy. Jeśli mięśnie nie € ™t pływają na łodzi, lub don € ™t chcesz usiąść na randkę, podczas gdy on mówi o nich WSZYSTKIEGO czasu, to € ™s czasu, aby przeciągnąć w lewo!

4. On nie ma poczucia mody. 

Bycie modnym to nie wszystko, ale jeśli wyraźnie nie wykazał się dbałością o to, co nosi na swoim profilu, być może nie chcesz być z nim widziany. Jesteśmy €™t nie dzwoniąc do ciebie wybredny, ale jeśli spędzasz czas wyglądające dobrze na randkę, ale on pojawia się nieogolony w swojej koszulce i biegaczy, on €™s będzie tylko po to, aby pokazać ci się.

5. On nie wygląda€™t wygląda jego wiek. 

Bez względu na to, co mówi ci na jego bio, jeśli nie wygląda€™t jego wiek, prawdopodobnie nie możesz mu ufać. Jeśli mówi, że he€™s 25, ale wygląda tak, jakby zbliżał się do 50, to trzeba albo sprawdzić, czy jest to zdjęcie jego taty, albo pożegnać się na zawsze i machnąć w lewo!

6. Nie ma żadnych zdjęć twarzy. 

Chcesz wiedzieć, jak on wygląda, prawda? Jeśli jednak jedynymi zdjęciami są zdjęcia jego samochodu (lub czegoś nieco bardziej osobistego), należy wzbudzić podejrzenia. Kim on jest? Czy on istnieje? Don€™t know, więc nawet jeśli jego samochód wygląda niesamowicie, może nie! Dlatego weź kogoś innego na jazdę próbną i przyspiesz wyszukiwanie, przesuwając w lewo!

7. Don€™t jak wygląd jego kolegów. 

Może on wyraźnie wskazał, kim jest na zdjęciu, ale jeśli jego koledzy wyglądają jak kompletne** otwory, trzeba zadać sobie pytanie, dlaczego miałby spędzać czas z takimi przegranymi. First impressions liczą się bardzo dużo, więc jeśli mógłbyś mieć €™t niedźwiedzia, aby być z tymi ludźmi, to €™s czasu, aby przeciągnąć w lewo, zanim jesteś zmuszony do czynienia z nimi.

8. Wygląda na księcia Harry. 

Nie tylko wygląda jak książę, ale może powiedzieć ci również, że jest księciem. Przestańmy na chwilę przysięgać i sprawdźmy rzeczywistość. Inna dziewczyna ukradła młode królewskie serce, więc co i tak robi na ziemi na Tinderze? Prawdopodobnie widziałeś już zbyt wiele reveals on Catfish, aby zostać oszukanym przez ten dupester, więc daj mu królewską falę i machnij w lewo!

9. Jego tytuł zawodowy to €selfemployed at life.€™

Hint: he€™s unemployed. Nie ma w tym nic złego, a on może być po prostu między miejscami pracy. Jeśli jednak jest on pozornie dumny ze swojego statusu bezrobotnego, trzeba zakwestionować jego etykę pracy. Nie nazywamy Cię kopaczem złota, ale przynajmniej chcesz, aby zapłacił za swoją część daty. Przeciągnij w lewo!

10. He€™s szuka €one.€™

Jeśli szukasz €™ szukasz €one€™ zbyt, to świetnie, to prawdopodobnie jesteś mecz wykonany w Niebie. Jednak biorąc pod uwagę, że nie ma jeszcze € ™t nawet nie spełnione, małżeństwo nie powinno być naprawdę na kartach. Oczywiście, możesz chcieć tylko trochę zabawy i swobodne fling, więc mając go w dół na jednym kolanie na koniec pierwszej randki jest tylko trochę niewygodne. Więc, don€™t say €śI do €ť i przeciągnij w prawo, rozkop go na ołtarzu Tinder i przeciągnij w lewo!
Kategorie: Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *