Porady

Przez intermedialna PL, 28 Maj, 2022

Makijaż na Sylwestra, to bardzo często jedna z najbardziej przerażających nas aktywności kosmetycznych w czasie całego roku kalendarzowego. Sylwester jest wyjątkowy, bo dzięki niemu wkraczamy w kolejny, zawsze mając nadzieję lepszy rok. Jeśli nie wiesz, jak wykonać makijaż na Sylwestra, podpowiemy Ci kilka chwytów, które sprawią, że podejdziesz do sprawy bez większego stresu i wysiłku.

Tagi

Przez intermedialna PL, 12 luty, 2022

Wyjazd dziecka na kolonie czy obóz, często wiąże się z pewnymi problemami. Jednym z nich jest przygotowanie ekwipunku dla naszej pociechy. Większość organizatorów z góry informuje rodziców o tym, co powinno dziecko mieć ze sobą w trakcie swojego pobytu. Jednak nie wszyscy organizatorzy stosują tego rodzaju praktykę,  co sprawia, że możemy mieć problem, co spakować dziecku na jego samodzielne wakacje. Problem ten nabiera szczególnego znaczenia, gdy nasza pociecha wyjeżdża po raz pierwszy.

Tagi

Przez intermedialna PL, 12 luty, 2022

Paszport dla dziecka Wakacyjny wypoczynek w zagranicznych kurortach staje się atrakcyjny dla coraz większej liczby Polaków. Wybierając się w zagraniczną podróż paszport dla dziecka, staje się nie lada dylematem. Oto kilka praktycznych informacji dla rodziców zastanawiających się nad wyrobieniem paszportu swoim pociechom. Czy paszport jest potrzebny, przy każdym zagranicznym wyjeździe dziecka?

Tagi