Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej

Przez intermedialna PL, 1 Marzec, 2023

Założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma wyzwaniami i trudnościami. Dlatego też, warto skorzystać z pomocy i doradztwa specjalistów, którzy pomogą w procesie rejestracji działalności oraz będą zapewniać wsparcie w codziennej pracy.

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej, w tym doradztwo podczas procesu rejestracji dla osób fizycznych, spółek cywilnych, partnerskich, jawnych oraz spółek prawa handlowego. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo podatkowe, obejmujące podatki dochodowe od osób prawnych i fizycznych, podatek od czynności cywilno prawnych oraz podatek od towarów i usług (VAT), a także przepisy prawa pracy oraz obowiązków wobec ZUS.

Jesteśmy również w stanie zaoferować kompleksową obsługę kadrowo-płacową, w tym sporządzanie list wynagrodzeń pracowników, obsługę elektronicznego portalu ZUS PŁATNIK (DRA, RCA, RMUA i inne), sporządzanie deklaracji podatku PIT-4 oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników. Oferujemy również sporządzanie deklaracji rocznych (PIT-11, PIT-4R i inne).

Ponadto, zapewniamy obsługę księgowo-rachunkową, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, ewidencji ryczałtowej, sporządzanie i przekazywanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT, a także sporządzanie sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, cash flow). Nasze usługi obejmują również obsługę portalu sprawozdawczego GUS oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych, ewidencji wyposażenia oraz ewidencji wartości niematerialnych i prawnych.

Dzięki naszej pomocy, prowadzenie własnej działalności gospodarczej staje się prostsze i bardziej efektywne, a Ty możesz skoncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się z sukcesu swojej firmy!

Syntex biuro

Komentarze