Podziel się

Stylizacja dla opornych – kiedy elegancja kłóci się z jego naturą

Pierwszy dzień w szkole to ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. W tym oto momencie wkracza on na kolejny, już „bardziej dorosły” etap w swoim życiu. Z tego też powodu, warto pomyśleć o stylizacji, która uświetni i doda uczniowi pewności siebie. Chłopcy bywają wybredni w tej kwestii, bowiem eleganckie ubrania kojarzą im się zazwyczaj z brakiem komfortu i wygody. Aby zatrzeć to mylne wrażenie i zachęcić syna do uśmiechu w tym ważnym dniu, warto postawić na elegancki, a zarazem luźny zestaw, w którym młody trendsetter będzie się prezentował znakomicie! W tym wypadku, chłopięca koszula z długim rękawem, w połączeniu z T-shitrem z nadrukiem i spodniami materiałowymi Cool Boy będzie strzałem w dziesiątkę! Syn będzie się cieszył swobodą, a Ty będziesz spokojna, że wygląda adekwatnie do okazji!

Krata – wzór, który nigdy nie wyjdzie z mody

W ostatnim czasie koszule w kratę cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych trendsetterów. Chłopcy doceniają je za modny wygląd, wygodny krój i uniwersalność. Warto z tego skorzystać i zaproponować ją synowi na rozpoczęcie roku szkolnego! Chłopięca koszula w kratę zestawiona ze spodniami materiałowymi Cool Boy to gwarancja świetnego i eleganckiego ubioru, który z pewnością zostanie zaakceptowany przez młodego trendsettera. Cel osiągnięty!

Facet w czerni – gdy zadania specjalne nie są mu straszne

Ostatnia propozycja to absolutny hit, który młody trendsetter polubi najbardziej. Chłopięcy T-shirt z nadrukiem NY Tie połączony ze wspomnianymi wcześniej materiałowymi spodniami Cool Boy! Obok takiego zestawu trudno przejść obojętnie, ponieważ mimo jego prostoty, jest w nim coś wyjątkowego. Wszystko to, za sprawą ciekawego nadruku na koszulce, którym jest krawat. Modnie, elegancko i wygodnie podczas pierwszego dnia w szkole? W takim wydaniu jest to możliwe!

Powroty do szkoły bywają trudne, jednak nie warto się zniechęcać – w końcu to droga do nowych wrażeń i doświadczeń! Rolą każdego rodzica jest wsparcie dziecka w takich chwilach, dlatego troska o jego wygląd zewnętrzny jest tutaj całkowicie zrozumiała. Nie masz pomysłu na resztę stylizacji?

Kategorie: Moda