Podziel się

Walentynki 2019 to bardzo ekscytujące i przyjemne święto dla zakochanych. Romantyczne randki, spacery w blasku księżyca, a potem… noc pełna miłosnych uniesień w ramionach partnera. Prawdziwa bajka. Poszukujesz oryginalnego prezentu, który będziecie mogli wykorzystać tego wieczoru? Poznaj 3 najciekawsze propozycje, które wyniosą Was na wyżyny rozkoszy. Niezapomniane wrażenia gwarantowane!

1.     Libarator siedzisko do seksu. Wskocz na wyższy poziom seksualności!

Pierwsza propozycja jest bardzo niekonwencjonalna, jednakże zapewnia wiele niesamowitych wrażeń. Liberator siedzisko do seksu to doskonały mebel do zabaw erotycznych, który możecie umieścić na łóżku, na podłodze oraz wszędzie tam, gdzie zapragnie Wasza fantazja. Postaw na kreatywną zabawę i delektuj się każdym dźwiękiem, smakiem i zapachem partnera podczas stosunku. Siedzisko do seksu zapewnia doskonały kąt podparcia, co pozwala uzyskać najwyższą stymulację. Brzmi ekscytująco? Walentynki to świetna okazja, by poszerzać horyzonty swojej seksualności!

2.     Kajdanki metalowe, czyli seks pełen fantazji

O świetności gadżetu takiego, jak kajdanki rozpisuje się większość portali. Nic tym dziwnego, ponieważ ta niepozorna seks zabawka potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Kajdanki erotyczne to doskonały element, który zapewni wam głębsze, ostrzejsze i nieco bardziej fantazyjne doznania. Przypnij partnera do obręczy Waszego łóżka i doprowadź go do czerwoności. Satysfakcja z takiego rozwoju wydarzeń gwarantowana!

3.     Rozkosz dla  obojga, czyli pierścień wibrujący na penisa

I na sam koniec zabawka, która przyniesie korzyści zarówno mężczyźnie, jak i kobiecie, a mianowicie pierścień wibrujący na penisa. Gadżet ten jest prawdziwym cudotwórcą, który pozwoli Wam cieszyć się sobą dłużej i… bardziej intensywnie! Dzięki zastosowaniu pierścienia wibrującego mężczyzna jest w stanie osiągnąć mocniejszy i dłuższy wzwód, co z pewnością przypadnie do gustu partnerki. To jednak nie koniec jego zachwycających właściwości, ponieważ w trakcie penetracji część wibrująca pierścienia pobudza łechtaczkę partnerki, a jeśli zdecydujecie się na jego odwrócenie, będzie stymulowała jądra mężczyzny.

Seks gadżety zostały stworzone po to, by poprawić jakość każdego stosunku, dlatego nie miejcie oporów przed ich stosowaniem. Walentynki to znakomity moment na to, by przetestować erotyczne zabawki i zaprowadzić w swojej sypialni nowe, lepsze porządki. Gotowi na rewolucję, która wyniesie Was na jeszcze wyższy poziom Waszej seksualności? W takim razie do dzieła!

Więcej interesujących gadżetów erotycznych znajdziesz w sklepie erotycznym ustami.pl