Niezależnie od tego, czy jesteś duszą romantyczną, czy też znaną z tego, że jesteś niewiarygodnie w dole ziemi, prawdopodobnie masz jasne wyobrażenie na temat tego, jak powinien wyglądać Twój ślub marzeń. Na razie, przestań się martwić o rzeczy takie jak najlepsza sukienka lub fryzura na dzień – to tylko kwestia gustów i oczywiście będzie się różnić w zależności od osoby na następny dzień. Co powinieneś myśleć o tym, co sprawi, że Twój ślub będzie wielkim i naprawdę dniem do zapamiętania dla Ciebie, Twojego partnera i Twoich gości.

 

Nie ma tajemnicy: pracuj w swoim stylu

Zapomnij o sukience na razie. Sukienka nie ma znaczenia, jeśli nie czujesz się komfortowo w skórze. Twoja skóra będzie przechodzić przez dużą presję podczas dnia ślubu. Od stresu, upału i słońca lub zimnego wiatru, w zależności od tego, kiedy się ożeniłeś, dzieje się bardzo dużo. Musisz więc zachować jego nawilżenie, ochronę i gładkość na wielki dzień. Jeśli martwisz się o swoją sylwetkę, wcześnie wejdź w rutynę fitness – żadna dieta awaryjna nie sprawi, że będziesz piękny w wielki dzień. Im więcej dbasz o swoje główne aktywa, tym lepiej czujesz się o sobie. A gdy czujesz się dobrze, nic nie może zrujnować dzień.

 

Mniej jest bardziej, jeśli chodzi o piękne przyjęcia

Obecna tendencja weselna polega na objęciu dekorów minimalistycznych. Dlaczego Minimalistyczne podejście jest dla Ciebie lepsze? Na początek, zatłoczone miejsce może zabrać blask Twojego wielkiego dnia. Dodatkowo nie ma powodu, aby wydawać więcej na dotknięcia, których nikt nie zauważy. Jeśli nie będzie to miało żadnego znaczenia, powinieneś zamiast tego wydać pieniądze na coś innego. Będziesz o wiele bardziej zrelaksowany wiedząc, że masz istotne i nic więcej.

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *