Czy kiedykolwiek przyjrzałeś się niektórym alternatywnym metodom, które mogą być wykorzystane do tworzenia treści wideo na blogu? W większości przypadków ludzie mają tendencję do grawitacji w kierunku nagrywania konwencjonalnych filmów za pomocą kamery i chociaż nie ma w tym nic złego, to może to pomóc w rozważeniu innych metod, jak również. Poszukiwanie alternatywnych metod otworzy przed Tobą nowe możliwości, których być może nie rozważałeś wcześniej. Ponadto niektóre z tych alternatywnych metod mogą być lepiej dostosowane do tworzenia niektórych rodzajów filmów. Jako miejsce do rozpoczęcia należy spojrzeć na trzy z łatwiejszych metod alternatywnych, które można wykorzystać do tworzenia treści wideo dla bloga:

Pokazy slajdów są w rzeczywistości potężny rodzaj treści audiowizualnych. Zamiast nagrań wideo użyjesz slajdów zawierających obrazy i tekst, a do nagrania wideo możesz dołączyć głosem.

 

Napis na ekranie

Jedną z alternatywnych metod tworzenia treści wideo, która ma największy potencjał jest zapis na ekranie. Ponieważ pozwala na nagrywanie materiałów wideo z ekranu, jest to doskonały sposób na tworzenie dowolnych filmów wideo z udziałem produktów cyfrowych, takich jak przewodniki, pokazy i tak dalej. Na górze tego ekranu nagrywanie może być również użyte do tworzenia innych typów filmów. Na przykład możesz nagrać wywiad ekspercki lub panel dyskusyjny przeprowadzony podczas wideokonferencji lub wideokonferencji.

Użytkowanie powietrza lub kompilacje Creative Commons

Czy wiedziałeś, że możesz tworzyć filmy wideo za pomocą filmów wideo, które zostały opublikowane online przez innych ludzi? Zazwyczaj są dwa sposoby, aby to zrobić, i można albo korzystać z treści publikowanych na licencji Creative Commons lub używając ich w sposób, który byłby uważany za “fair use”.Obie te opcje mają ograniczenia. Doktryna “fair use” może się różnić w zależności od kraju, w którym się znajdujesz, ale YouTube’s fair use guidelines to dobre miejsce do rozpoczęcia. Podobnie, jeśli używasz treści opublikowanych na licencji Creative Commons, będziesz musiał spojrzeć na typ licencji i jej ograniczenia. Rozpoczynając od sprawdzenia, w jaki sposób każda z tych alternatywnych metod może pomóc Ci wymyślić różne typy filmów? Spróbuj przyjrzeć się typom filmów wideo, które można utworzyć za pomocą każdej z metod wymienionych powyżej, aby dodać do treści różnorodność na blogu.
Na górze, że możesz chcieć przyjrzeć się innym metodom tworzenia filmów wideo, jak również, takich jak animacje białe tablice, zatrzymaj animację, i tak dalej. Szczerze mówiąc, niektóre z tych metod mogą być bardziej skomplikowane, ale mogą one pomóc w tworzeniu naprawdę niesamowitych treści i mogą być warte realizacji, jeśli masz zasoby.
Kategorie: Lifestyle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *