Kreta jest jedną z greckich wysp, Wspaniałe miejsca wokół wyspyktóra naprawdę nie wydaje się wystarczająco kochać, jeśli chodzi o słynne miejsca na wakacje. Na wyspie Zante panuje atmosfera partyjnej wyspy Zante, która widzi dwadzieścia miejsc, w których można cieszyć się słońcem, morzem i mnóstwem picia w słońcu. Następnie jest piękny Mykonos, dom filmu Mamma Mia i ma czyste piękno i cuda, i nie zapomnij o każdym miejscu na liście wiaderkowej Santorini. Wijące się brukowane ulice i malownicze białe budynki z tłem niebieskim. Czysta doskonałość. Ale przy tak wielu greckich wyspach do wyboru, mogą one często znajdować się w cieniu tych wysp, ale naprawdę nie powinny być. Ta poczta rzuci trochę światła na Kretę, bajeczną wyspę i zdecydowanie jedną z tych, które dodadzą się do Twojej listy wakacyjnych wędrówek.

Wspaniałe miejsca wokół wyspy

Wokół Grecji jest kilka niesamowitych zabytków, ale jednym z popularnych celów podróży jest Heraklion, miasto portowe oraz to, gdzie większość statków wycieczkowych będzie cumować. Piękne miasto, ale z wieloma atrakcjami do zobaczenia poza nim, wynajem samochodów może być niezbędny. Ma on nierówny teren i taki, który oferuje niesamowite plaże. Chania w szczególności jest doskonałym miejscem do odwiedzenia, a wynajem samochodów w Chanii może być naprawdę bardzo opłacalny. Daje to szansę Niektóre z innych popularnych miejsc na Krecie, które warto zwiedzić to knossos i Elafonisi.

Najlepsze widoki do zobaczenia na Krecie

Kreta jest znana jako miejsce narodzin słynnego greckiego boga Zeusa, a Ty możesz odwiedzić Jaskinię Ideon. Jest tu kilka niesamowitych zabytków, które warto zobaczyć, jeśli jesteś bardziej aktywnym typem, a górskie regiony z Mount ida z pewnością mogą być warte dodania do swojej listy. W samym Heraklionie, stolicy, znajduje się również Muzeum Archeologiczne Heraklionu, w którym znajdują się Minoan Artifacts, a także Knossos, osada z epoki brązu. Dla miłośników historii te dwa miejsca są zdecydowanie jednym z nich, aby dodać do swojej listy rzeczy do zrobienia w czasie, gdy tam jesteś, wraz z jedzeniem niesamowitych greckich potraw i cieszeniem się piękną pogodą.

Pogoda i najlepszy czas na podróż

W Grecji pogoda jest zazwyczaj dobra w miesiącach letnich, ale może się okazać, że wiosna i jesień mogą być również bardzo przyjemne. To świetne wakacje, nie tylko jeśli masz rodzinę, ale także jeśli chcesz iść z grupą przyjaciół lub jako para poza ruchliwymi szczytowymi miesiącami sezonu. Jest to z pewnością świetne miejsce na słoneczne wakacje, a nawet wyjazd tam w zimie prawdopodobnie zapewni Ci lepszą pogodę niż to, co można dostać w Wielkiej Brytanii.

Kategorie: Podróże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *