Podziel się

Buty do biegania po utwardzonej nawierzchni

Bieganie staje się w Polsce coraz popularniejsze. Statystyki mówią, że sport ten uprawia już niemal 30% Polaków, a ich liczba stale rośnie. Najczęściej zaczynają oni od krótkich dystansów w zwykłych butach, ale potem pojawia się potrzeba zakupu specjalistycznego sprzętu, a przede wszystkim obuwia. Zobaczmy jakie są modne buty do biegania 2019 w zależności od tego, po jakim terenie będziesz biegać.

Jeśli biegasz po asfalcie, to szczególne znaczenie ma dla Ciebie amortyzacja podłoża. Ważne jest zatem, by buty do biegania miały świetną podeszwę, która Ci to zapewni. Doskonale w tej roli sprawdzają się buty adidas Pureboost, których podeszwa pomaga Ci osiągać lepsze rezultaty w bieganiu. Została ona tak zaprojektowana, że im więcej energii dajesz, tym więcej one oddają.

Buty adidas Pureboost warto kupić jednak nie tylko ze względu na ich świetną funkcjonalność. Na uwagę zwraca również ich nowoczesny design. Wielość wzorów i kolorów, które wpisują się w aktualne trendy w modzie sprawia, że to idealne buty do biegania dla tych, którzy chcą wyglądać modnie podczas swoich treningów biegowych.

Wielbicielom nieco bardziej wyszukanego designu polecamy buty Puma Hybrid Rocker, które mają nie tylko świetną podeszwę, ale również nieco awangardowy design. To modne buty do biegania dla tych, którzy lubią zwracać na siebie uwagę.

Buty do biegów przełajowych

Bieganie po drogach leśnych, kamienistych czy innych bezdrożach wymaga nieco innego rodzaju butów niż bieganie po asfalcie. Tutaj znaczenie ma nie tylko amortyzacja, ale i odporność butów na wilgoć, bo w takich miejscach o błoto i kałuże nietrudno. Osobom lubiącym takie klimaty proponujemy buty do biegania adidas Terrex.

Ich konstrukcja tworzy wsparcie podczas biegu, a modne wzory i kolorystyka przyciągają uwagę. Panie lubiące modne ostatnio połączenie koloru miętowego i szarego znajdą dla siebie idealne buty do biegania, a panowie również mają w czym wybierać. Nowoczesna sylwetka buta sprawi, że będziemy w nich wyglądać naprawdę trendy.

Podobną konstrukcję mają buty do biegania Reebok Sky Peak czy Reebok All Terain. Zasługują one na uwagę nie tylko ze względu na swoje walory użytkowe, ale również świetny look, który z pewnością zwróci na siebie uwagę. Jeśli chcesz kupić modne buty do biegania, to obejrzyj modele z tych kolekcji, a z pewnością znajdziesz coś, co doskonale wpisze się w Twój gust. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego asortymetu w sklepie internetowym – oferujemy szeroki wybór obuwia do biegania i treningu – Active.sklep.pl