Kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji finansowej

Przez intermedialna PL, 13 Lipiec, 2022

Kiedy znajdujemy się w trudnej sytuacji finansowej, a nie możemy podjąć tradycyjnej pożyczki w banku ponieważ jest to niemożliwe, możemy skorzystać z kredytu na dowód bez BIK. Bez BIK oznacza bez Biura Identyfikacji Kredytowej. Firma, która udzieli nam tego rodzaju kredytu nie będzie wnikała ani w stan naszego konta, ani w to ile zarabiamy, ani czy mamy już na swoim koncie jakiekolwiek zadłużenia: pożyczki w bankach, sprzęty wzięte w sklepie na raty lub inne zobowiązania w rodzaju kredytów hipotecznych. Kredyt na dowód to doskonałe rozwiązanie również wówczas, kiedy bardzo nam się spieszy a formalności w banku trwają dość długo. To także idealna opcja, jeżeli formalności po prostu nas męczą, nie mamy ochoty wertować, czytać a później podpisywać dziesiątek dokumentów w banku. Firmę, która udziela kredytów na dowód bez BIK możemy znaleźć bez żadnych większych problemów w Internecie czy w ogłoszeniach w prasie.

Firmy tego rodzaju reklamują się również w telewizji, w reklamach wyświetlanych między programami oraz w telegazecie. Możemy również znaleźć ogłoszenia w formie papierowej na tablicach ogłoszeniowych większych miast i nie tylko. Jeśli nie jesteśmy pewni co do tego, w jaki sposób działa dana firma, czy można i warto jej zaufać, zawsze możemy zasięgnąć porady i opinii osób, które skorzystały już z jej usług. Dyskusje na wszystkie w zasadzie tematy można znaleźć przecież na forach internetowych.

Czasami wzięcie kredytu na dowód, kiedy potrzeba nam nagłego zastrzyku gotówki to nawet lepsze rozwiązanie, niż pożyczka od rodziny. Naszym obowiązkiem jest spłata pożyczonych pieniędzy oraz naliczonych odsetek, lub po prostu tak zwanego kosztu manipulacyjnego. Wobec rodziny będziemy mieć jeszcze zawsze dług wdzięczności, czego często nie lubimy. Kredyt bez BIK na dowód, to dobre wyjście awaryjne, kiedy dopadła nas nagła potrzeba finansowa lub po prostu coś chcemy sobie kupić. Po kredyt na dowód bez BIK sięgamy na przykład, kiedy w ofercie sklepu pojawił się produkt o którym od dawna marzymy w promocyjnej cenie.

Pożyczka pozabankowa, to rozwiązanie po które coraz częściej sięgamy w momencie, kiedy potrzebujemy większego zastrzyku gotówki na już.

Choć kiedyś baliśmy się brać nawet kredyty, głównie ze względu na nasze obawy związane z posiadaniem jakichkolwiek zobowiązań wobec osób trzecich, innych niż nasza rodzina, to dziś coraz chętniej sięgamy po pożyczki do firm, które je oferują. Szybka pożyczka pozabankowa daje nam wiele komfortów. Po pierwsze, kiedy najdzie nas taka potrzeba, możemy pójść do firmy oferującej kredyty na dowód i dostać gotówkę na już. W zasadzie od ręki, podpisując jedynie umowę, która zobowiązuje nas do oddania pożyczonych pieniędzy oraz opłacenie pożyczki, które często nazywamy odsetkami. Ta opłata za pożyczkę może być równie dobrze nazywana opłatą manipulacyjną, ponieważ firmy które oferują szybkie pożyczki pozabankowe z reguły mają ustaloną kwotę za ustalony termin i wielkość kredytu. Dajmy na to, pożyczamy tysiąc złotych na miesiąc, a opłata za tą pożyczkę wynosi sto złotych jeśli spłacimy ją w  wyznaczonym terminie.

W umowie znajduje się także informacja o tym, ile zapłacimy dodatkowo jeżeli nie spłacimy naszej pożyczki na czas: kwota do zapłaty, to znaczy opłata manipulacyjna może być podwojona, ale niekoniecznie. Najważniejsze jest by znaleźć taką firmę, która dokładnie przedstawi nam swoją ofertę oraz która zaproponuje nam szybką pożyczkę pozabankową na taką umowę, którą dobrze zrozumiemy. Z reguły firmy udzielające tego typu kredytów pozabankowych mają do dyspozycji swoich klientów infolinie, na które możemy zadzwonić i dokładnie wypytać.

Możemy także po prostu przyjść do siedziby firmy aby wszystkiego się dowiedzieć lub wysłać elektroniczną wiadomość na podany adres lub przez umieszczony na stronie internetowej formularz. Szybka pożyczka pozabankowa to idealne rozwiązanie, kiedy nagle musimy coś kupić a brakuje nam pieniędzy, z kolei bank odmawia udzielenia pożyczki ponieważ mamy na przykład kredyt hipoteczny lub w oczach banku zarabiamy za mało, aby w przyszłości móc pozwolić sobie na spłatę zobowiązań w stu procentach.

Czy osoba, która ma na swoim karku przysłowiowego komornika, to znaczy zaległe zobowiązania które są ściągane przez windykatora, może starać się o kredyt na dowód?

Czy taka osoba ma w ogóle szanse aby od kogokolwiek dostać pożyczkę, skoro dla banku jest na dobrą sprawę skreślona, mówiąc w przenośni? Osoba, która ma do czynienia z komornikiem, również ma szansę na dostanie pożyczki. Co więcej, na pewno może dostać pożyczkę. Kredyt z komornikiem na dowód, to rozwiązanie z którego każdy może skorzystać. Firmy, które proponują nam pożyczki bez BIK, czyli pożyczki na dowód, wymagają od nas tylko tego jednego dokumentu: dowodu osobistego.

Nie musimy przedstawiać swojego zaświadczenia na temat zarobków, przedstawiać stanu konta czy opowiadać o dotychczasowych zobowiązaniach, jakie mamy wobec banków, innych firm udzielających pożyczki czy na przykład na temat kredytów hipotecznych, jakie wzięliśmy. Tak więc kredyt z komornikiem na dowód jest jak najbardziej możliwy. Wystarczy, że w swojej okolicy znajdziemy firmę, która proponuje w swojej ofercie tego typu rozwiązania. Jeśli mamy wątpliwości co do zasad przyznawania pożyczek, możemy skorzystać z reguły z infolinii lub zadzwonić bezpośrednio do firmy i dokładnie o wszystko wypytać. Większość firm tego rodzaju, które udzielają kredytów na dowód, oferuje również informacje drogą internetową.

Wystarczy napisać mail pod wskazany adres, a wszystkie szczegóły zostaną nam dostarczone w odpowiedzi, łącznie z rozwianiem wszelkich wątpliwości jeśli będziemy nadal takie mieć. Z oferty firm, które udzielają pożyczek na dowód może skorzystać w zasadzie każdy, kto jest obywatelem naszego kraju i jest osobą pełnoletnią. Więc jeśli przytrafiło Ci się starcie z komornikiem, a masz pilne wydatki lub po prostu marzysz o tym aby coś sobie kupić, możesz śmiało starać się o pożyczkę pozabankową, szybki kredyt na dowód bez jakichkolwiek zaświadczeń, z prostą umową i prostymi zasadami spłaty zobowiązania. Wystarczy, że znajdziesz tego rodzaju firmę i zwrócisz się o interesującą Cię pożyczkę.

Osoby, którym przydarzyło się tak zwane starcie z komornikiem, często myślą że już nigdy nie będą mogły podjąć jakiejkolwiek pożyczki.

Komornik może wejść na nasze konto na przykład jeśli zalegamy z alimentami, nie spłacaliśmy na czas kredytu lub na przykład trafił nam się spadek, który okazał się długiem. Kredyt z komornikiem jest możliwy w dwóch głównych wariantach. Jeżeli chodzi o drobniejszą kwotę, z reguły do kilku tysięcy złotych, możemy starać się o pożyczkę w firmach, które oferują pożyczki bez BIK, czyli bez ingerowania i sprawdzania w to, co jest na nasz temat napisane w Biurze Informacji Kredytowej.

Są to pożyczki na dowód, gdzie ten dokument potwierdzający nasze obywatelstwo oraz pełnoletność jest jedynym dokumentem jaki musimy dostarczyć, aby pożyczyć pieniążki i podpisać umowę. Kredyt z komornikiem może występować również pod zastaw, jeżeli w grę wchodzi większa kwota. Wówczas zabezpieczeniem dla firmy, która udzieli nam pożyczki, będzie na przykład nasza nieruchomość: dom lub mieszkanie. Tego typu pożyczka to rozwiązanie dla osób, które potrzebują nagłego zastrzyku większej gotówki, a niestety w banku nie mają na to szans.

Nagły zastrzyk gotówki potrzebny jest nam w różnych sytuacjach: kiedy na przykład narzędziem naszej pracy jest samochód, a uległ on zniszczeniu i musimy kupić nowy, bank nie chce udzielić nam kredytu, oszczędności nie mamy, a o zakupie nowego z salonu na raty również nie ma mowy, bo mamy już poprzednie zobowiązania do tego ściągane z konta przez komornika. Kredyt z komornikiem : https://www.defu.com.pl/kredyt-na-splate-dluguratykredytukomornika/ pod zastaw staje się często naszą jedyną deską ratunku, ponieważ w przypadku większych kwot nie możemy liczyć na przykład na wsparcie ze strony rodziny.

Pamiętajmy, że gdy decydujemy się na dużą, pozabankową pożyczkę, na przykład właśnie kredyt pod zastaw, musimy zawsze sprawdzić czy dobrze trafiliśmy, czy firma z usług której mamy zamiar skorzystać działa legalnie i czy nie proponowane nam są niekorzystne warunki. Podobnie jak z bankami, zawsze lepiej sprawdzić opinie na tema firmy i decydować się na korzystanie z usług takich instytucji, które równie poważnie będą podchodziły do naszego kredytu z komornikiem pod zastaw jak my.

Pożyczki pozabankowe części z nas nadal kojarzą się z jakimiś ciemnymi interesami, w które nie warto się pakować i nie warto ryzykować.

Podczas gdy firmy, które udzielają pożyczek pozabankowych działają jak najbardziej legalnie. Od początku jesteśmy informowani o tym, że dana firma nie jest bankiem a tak zwanym parabankiem, wiemy dobrze na jakich zasadach działa i jak dokładnie będzie wyglądała nasza kredytowa umowa. Jeżeli więc potrzebujemy pożyczki pozabankowej i chcemy mieć pewność, jak będzie ona wyglądała, mamy prawo wymagać od firmy, aby udzieliła nam wszystkich interesujących nas informacji.

Firma ma wręcz obowiązek poinformować nas o wszystkim, o co pytamy. Życie czasami zmusza nas do tego, aby wziąć pożyczkę. To przeróżne sytuacje, które przytrafić się mogą każdemu z nas. Nagły przypływ gotówki jest nam po prostu potrzebny, a w związku z tym że mamy już pewne zobowiązania, potrzebujemy pewnej pożyczki pozabankowej, ponieważ w banku nie mamy szans na podjęcie kredytu. Tego typu sytuacja często jest nieunikniona: chcemy mieć swoje własne mieszkanie lub własny dom, aby mieć pewność stałego zamieszkania, ale nie możemy go kupić od tak, ponieważ nie dysponujemy takimi środkami finansowymi, więc decydujemy się na kredyt hipoteczny. A kredyt hipoteczny z kolei bardzo często w późniejszym czasie dyskryminuje nas jako potencjalnych kredytobiorców w bankach. Podobnie jak z każdą inną rzeczą: jeżeli potrzebujemy pewnej pożyczki pozabankowej, szukajmy takich firm które ogłaszają się w różnych miejscach i od początku informują, że są parabankami.

Ogłoszenia o pożyczkach pozabankowych możemy znaleźć w Internecie, w prasie, w telewizji czy na przykład na słupach z ogłoszeniami w wersji papierowej. Szukajmy takich firm, które będą wydawały nam się pewne. Jeśli mamy wątpliwości, zawsze możemy zajrzeć do sieci i spróbować poszukać opinii innych osób, które skorzystały z usług danego parabanku, by wiedzieć, że oferuje ona pewne pożyczki pozabankowe, które śmiało można podjąć bez ryzyka.

Kiedy potrzebujemy zastrzyku gotówki, gdzie wybieramy się najczęściej?

Większość z nas odpowie, że wybieramy się po kredyt do banku albo jeśli możemy sobie na to pozwolić, pożyczamy pieniądze od rodziny. Jednak czy zawsze tak jest? Nie zawsze, ponieważ czasami kredyt w banku jest w naszym przypadku niemożliwy. Jeśli mamy inne zobowiązania – inne kredyty, kredyty hipoteczne lub zadłużenia, które ściąga z nas komornik, nie dostaniemy kredytu w banku. Gdzie więc udać się po kredyt na dowód, coraz popularniejszą formę pożyczki w kraju?

Po tego typu kredyt, który dostaniemy przedstawiając tylko nasz dowód osobisty który potwierdzi obywatelstwo i ukończenie osiemnastego roku życia, możemy wybrać się do każdej firmy, która świadczy tego typu usługi. Oczywiście należy zawsze sprawdzić, czy mamy do czynienia z prawdziwym parabankiem a nie lichwiarzem, który odwiedza nas w domu i proponuje pieniądze na bardzo, bardzo wysoki procent. Pracownicy firm, które są parabankami i udzielają kredytów na dowód, również mogą odwiedzić nas w domu, jednak dopiero w momencie, kiedy sobie tego zażyczymy. To dobre rozwiązanie na przykład dla osób, które mają problemy z poruszaniem się i chodzeniem, a wizyta w parabanku to dla nich długa przeprawa.

Wówczas możemy zadzwonić do firmy, która proponuje nam pożyczki, kredyty na dowód i poprosić o to, aby pracownik parabanku przyszedł do nas do domu. To dobre rozwiązanie dla osób starszych, dla których nawet wyjście z domu to długa przeprawa. Kredyt na dowód to nic niebezpiecznego, jeżeli korzystamy z usług sprawdzonej i zarejestrowanej firmy. Dostajemy odpowiednią propozycję, która jest sprecyzowana w umowie. Umowa dokładnie opisuje ile pieniędzy pożyczyliśmy, którego dnia, w jakim miejscu. Umowa wskazuje do kiedy musimy zwrócić pieniądze oraz ile będzie kosztowała nas ta pożyczka, czyli wskazuje oprocentowanie, nazywane czasami opłatą manipulacyjną, ponieważ jest to opłata stała za daną kwotę. Na przykład firma proponuje, że za pożyczenie tysiąca złotych na miesiąc, zapłacimy pięćdziesiąt złotych więcej przy oddawaniu pieniędzy, czyli do oddania będziemy mieć w sumie tysiąc pięćdziesiąt złotych.

Chociaż czasami tak nam się wydaje, nie ma sytuacji bez wyjścia, również jeżeli chodzi o finanse.

Chociaż czasami tak nam się wydaje, nie ma sytuacji bez wyjścia, również jeżeli chodzi o finanse.  Sytuacją pozornie bez wyjścia wydaje nam się na przykład moment, kiedy mamy na karku komornika, a chcemy wziąć kredyt. Potrzebujemy pieniędzy na pilne wydatki, na wakacje, na samochód, na mały remont, a niestety bank odmawia nam udzielenia pożyczki, ponieważ dla niego widniejemy jako osoba zadłużona i nie posiadająca zdolności kredytowej. Możemy wówczas wziąć pożyczkę bez zaświadczeń. Wzięcie kredytu z komornikiem bez zaświadczeń jest jak najbardziej możliwe. Oferują je firmy zwane parabankami, które udzielają kredytów na podobnych zasadach co banki. Jedyne, czego potrzebujemy do wzięcia takiego kredytu to nasz dowód osobisty. Jest on konieczny, aby firma miała pewność, że osoba za jaką się podajemy to właśnie my, że jesteśmy osobami pełnoletnimi oraz że jesteśmy obywatelami Polski. Parabank nie będzie wnikał w to, czy mamy wzięte jakiekolwiek inne pożyczki, kredyty, kredyty hipoteczne czy mamy zobowiązania wobec kogokolwiek. Parabank nie będzie również zainteresowany tym, czy mówiąc w przenośni ściga nas komornik.

Dla takiej firmy, która proponuje nam kredyt bez zaświadczeń, nie będzie istotny nas status w BIK-u, czyli Biurze Informacji Kredytowej. Co więcej, nie musimy nawet w żaden sposób dokumentować tego, czy pracujemy i jakie mamy zarobki. Wystarczy zwrócić się do parabanku i zapytać o ofertę. Możemy zrobić to na kilka sposobów: udać się do siedziby, placówki parabanku, zadzwonić i zapytać pracowników jak wyglądają warunki wzięcia kredytu bez zaświadczeń lub napisać wiadomość elektroniczną, e-mail, lub posłużyć się specjalnym formularzem kontaktowym który często umieszczany jest na stronie internetowej firmy. Dostaniemy wówczas dokładną odpowiedź, jak będzie wyglądała pożyczka. Na przykład interesuje nas kredyt bez zaświadczeń w wysokości osiemset złotych, ponieważ musimy kupić sobie nową pralkę. Nie musimy mówić po co nam te pieniądze, ile zarabiamy i przedstawiać wszystkich wspomnianych wcześniej aspektów naszego statusu majątkowego. Parabank odpowie, ile zapłacimy za pożyczkę i do kiedy musimy ją spłacić, dostaniemy pieniądze do ręki lub na konto.

Banki często oferują nam konsolidację kredytów.

Podobne usługi proponują również parabanki, czyli firmy udzielające pożyczek bez specjalnych formalności, na dowód, bez zaświadczeń. Konsolidacja kredytów, to możliwość scalenia wszystkich kredytów w jeden. Załóżmy, że wzięliśmy kredyt na zakup nowego samochodu, później na zakup telewizora, a na końcu pożyczyliśmy kilka tysięcy od banku aby pojechać na wymarzone wakacje za granicą, w ciepłych krajach. Musimy na bieżąco, co miesiąc spłacać raty. Każda taka opłata, niezależnie czy robimy to zleceniem stałym z naszego konta, płacimy na poczcie czy bezpośrednio w banku, wiąże się z kosztami przelewu, od złotówki do kilku złotych. Aby pozbyć się tych kosztów, możemy zamienić wszystkie kredyty w jeden.

Mamy wówczas dwa komforty: po pierwsze pozbywamy się dodatkowych kosztów, po drugie płacimy już jedną ratę miesięcznie a nie trzy. Łącząc wszystkie kredyty w jeden, dostajemy propozycję odpowiedniego oprocentowania, które sumarycznie jest zazwyczaj niższe niż to, które płaciliśmy do tej pory. Dokonanie scalenia wszystkich kredytów w jeden, odbywa się na bardzo prostych zasadach. Zwracamy się do odpowiedniej instytucji z prośbą o przygotowanie odpowiedniej umowy konsolidacyjnej.

Zgłaszamy, jakie kredyty, w jakiej wysokości, do kiedy spłacane chcemy zamienić w jeden kredyt. Wówczas dana instytucja przygotowuje nam umowę i proponuje na przykład: scalenie wszystkich trzech kredytów w jeden, który sumarycznie będzie wynosił pięć tysięcy złotych, sumując wspomniane kredyty na telewizor, samochód i wakacje. Oprocentowanie tych pięciu tysięcy złotych będzie wynosiło konkretną wartość. Raty będą spłacane co miesiąc, w wysokości podanej kwoty. Wówczas dostaniemy umowę, w której dokładnie opisane będzie w jaki sposób wszystkie kredyty zostaną scalone w jeden, przez ile czasu ten skonsolidowany kredyt będziemy spłacać i ile będzie nas to kosztowało. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, ponieważ tak jak zostało wspomniane, pozbywamy się dodatkowych kosztów przelewów i rozterek, którą ratę już zapłaciliśmy a którą nie, bo mamy do spłacania miesięcznie tylko jedną.

Jak wziąć kredyt na większą sumę pieniędzy, jeżeli nie mamy odpowiednich zarobków?

Czy jest w ogóle możliwość aby wziąć dość wysoką pożyczkę, kiedy dla banku nie jesteśmy na tyle wypłacalni by sobie na to pozwolić? Jest taka możliwość. Jest ich wiele, ale najbardziej popularny sposób to kredyt pod zastaw mieszkania lub domu. Skoncentrujmy się na kredycie pod zastaw mieszkania, jako przykładzie jak funkcjonuje proces przyznawania i dalej spłacania takiej pożyczki. Powiedzmy, że chcemy kupić nowy samochód, albo rozkręcić swój własny biznes i potrzebujemy pięćdziesięciu tysięcy złotych pożyczki.

Pracownicy banku mówią nam, że przy naszych zarobkach tak wysoka pożyczka jest niemożliwa, z kolei w innym banku nie odpowiada nam zbyt wysokie oprocentowanie. Kredyt małżeński nie wchodzi w grę, od rodziny również nie możemy pożyczyć takiej sumy. Zwracamy się wówczas do odpowiedniej instytucji o kredyt pod zastaw mieszkania, ponieważ my sami wiemy, że jesteśmy w stanie spłacić taki kredyt, choć bank uważa inaczej.

Podpisujemy umowę, w której dla banku zabezpieczeniem naszego kredytu jest nasze mieszkanie. Bank ma również pewność, że jeśli przestaniemy płacić raty lub w ogóle nie zaczniemy płacić, będzie mógł przejąc nasze mieszkanie, które będzie stanowiło spłatę. Jeśli więc potrzebujemy pieniędzy, potrzebujemy gotówki i mamy pewność, że będziemy w stanie spłacać taką pożyczkę, śmiało możemy wziąć kredyt pod zastaw mieszkania. Dostaniemy zdecydowanie bardziej korzystne warunki, niż gdybyśmy pożyczyli taką sumę od parabanku bez zabezpieczenia w formie mieszkania. Nawet jeżeli jesteśmy wypłacalni, to znaczy idziemy do banku i pytamy o wspomnianą pożyczkę w wysokości pięćdziesięciu tysięcy złotych, a bank proponuje nam konkretną umowę kredytową z konkretnym oprocentowaniem, możemy zapytać, jak oprocentowanie wyglądałoby gdybyśmy wzięli kredyt pod zastaw mieszkania. Może okazać się że warunki będą zdecydowanie bardziej korzystne, a oprocentowanie znacznie niższe. Warto więc sprawdzić wszystkie warianty, kiedy bierzemy kredyt.

Czy osoba zadłużona, czyli mająca pewne zobowiązania finansowe wobec firm i instytucji może starać się o pożyczkę?

Czy osoba, która widnieje w Biurze Identyfikacji Kredytowej jako dłużnik ma szansę na kredyt? W jakich firmach możemy starać się o kredyt dla zadłużonych bez BIK i na jakiej zasadzie dostaniemy taką pożyczkę? Przede wszystkim, o pożyczkę bez BIK może starać się każdy. Zarówno osoba, która ma tak zwane czyste konto, to znaczy nie ma żadnych zaciągniętych kredytów i pracuje, i równie dobrze mogłaby starać się o kredyt w banku, jak i osoba która ma zadłużenia, nie ma stałej lub legalnej pracy.

Aby wziąć pożyczkę bez BIK wystarczy nam nasz dowód osobisty. Zwracamy się do firmy, która legalnie działa na terenie naszego kraju i jest tak zwanym parabankiem. To firmy, które dysponują dużymi zasobami finansowymi, które pożyczają ludziom, którzy znaleźli się akurat w potrzebie. Oczywiście nie są to instytucje charytatywne: zarabiają na tym, że udzielają nam kredytów, jednak są to zdecydowanie korzystne warunki. Korzystne o tyle, że osoba zadłużona często po prostu nie ma innej możliwości: dla banku jest niewypłacalna, ponieważ ma długi. Rzadko decydujemy się na przykład na pożyczkę od rodziny czy znajomych, ponieważ wówczas poza zobowiązaniem finansowym, mamy jeszcze dług wdzięczności, którego po prostu nie lubimy mieć. Tak już jest skonstruowana nasza świadomość i podświadomość, że lubimy kiedy ktoś jest wdzięczny nam, ale sami niekoniecznie lubimy być wdzięczni komuś.

Tak więc jeśli potrzebujemy gotówki, kredyt dla zadłużonych bez BIK jest dla nas bardzo dobrym rozwiązaniem. Dostaniemy od parabanku, czyli firmy, która udzieli nam pożyczki, kompletnie i jasno ułożoną umowę, która może nam jeszcze dodatkowo zostać wytłumaczona i doprecyzowana przez pracownika firmy. W umowie będzie napisane ile pieniędzy dostaliśmy od parabanku i na jak długo nam tą gotówkę pożycza. Jeśli na przykład pożyczyliśmy pięćset złotych na miesiąc, zapłacimy dodatkowo pięćdziesiąt złotych tak zwanego oprocentowania. To tylko przykład. Jeśli nie zapłacimy pieniędzy w wyznaczonym czasie, dojdzie kolejne oprocentowanie. Jest to dokładnie opisane w umowie, jaką podpisujemy biorąc kredyt dla zadłużonych bez BIK.

Kredyt bez zaświadczeń

Znalazłeś się w trudnej sytuacji, ponieważ potrzebujesz pieniędzy jednak absolutnie nie masz pomysłu skąd je wziąć? Kredyt bez zaświadczeń może się okazać najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Po kredyt bez zaświadczeń sięgają głównie osoby, które mają już jakieś swoje zobowiązania finansowe. Są to kredyty w bankach, samochody kupione na raty czy sprzęty domowe wzięte do domu w systemie opłat ratalnych. Dla banków wówczas, takie osoby stają się niewypłacalne jeżeli ich zarobki nie są wystarczająco wysokie. Bank zawsze dokładnie sprawdza jak wygląda stan naszego konta, wysokość dochodów miesięcznych, nasz status w BIK-u czyli Biurze Identyfikacji Kredytowej, prześwietla nas na wylot: więc nic się dla niego nie ukryje. Natomiast firmy, które proponują nam kredyt bez zaświadczeń, oczekują od nas jedynie tego, że przyniesiemy swój dowód osobisty, podpiszemy przygotowaną dla nas umowę i pieniądze już dostajemy do ręki albo na konto. Tak więc to również zachęcające rozwiązanie dla osób, które nie lubią zbyt wielu formalności lub nie mają czasu aby czekać, aż bank dopełni wszystkich swoich procedur. Kredyt bez zaświadczeń bierzemy bardzo szybko. Wybieramy odpowiedni parabank, czyli firmę udzielającą kredytów tego typu w naszej okolicy. Możemy zazwyczaj skontaktować się z parabankiem na trzy sposoby: telefonicznie, drogą mailową lub osobiście. Taką drogą możemy wypytać pracowników dokładnie, jak będzie wyglądał nasz kredyt bez zaświadczeń: ile pieniędzy możemy pożyczyć, na jak długo i ile będzie nas to kosztowało. Więcej nie musimy pytać, ponieważ jeśli kredyt jest bez zaświadczeń, nie będą nam potrzebne żadne wyciągi z banku, informacje na temat naszych zarobków czy informacje na temat wziętych do tej pory kredytów i pożyczek. To od nas zależy ile i na jak długo chcemy pożyczyć: zawsze warto dokładnie przeanalizować sobie w myślach, czy będzie nas na dany kredyt stać, zanim go weźmiemy. Parabank nam ufa, ponieważ zakłada, że podejmujemy słuszną decyzję. Tak więc jak z każdą inną decyzją finansową, zastanówmy się dokładnie, na ile nas tak naprawdę stać.

Raty bez zaświadczeń

Czy zdarzyło się Wam, że chcieliście kupić na raty na przykład lodówkę, a pracownicy sklepu pytali o zaświadczenie na temat zarobków? Czy zdarzyło się, że chcieliście wziąć pozornie niską pożyczkę, ale bank odmówił, ponieważ w jego ocenie byliście niewypłacalni? Jeśli tak, opowiemy o sposobie, jak można dostać raty bez zaświadczeń. Tego typu rozwiązań szukamy często z wygody: mamy dosyć wypełniania dziesiątek papierów, podpisywania miliona zaświadczeń, potwierdzania na dziesiątki sposobów swojej tożsamości.

Chcemy pożyczyć pieniądze, a bank nam to nieco utrudnia, ponieważ takie ma narzucone odgórnie procedury, których musi przestrzegać. Czasami z kolei nie mamy innego wyboru, ponieważ nie dostaniemy rat bez zaświadczeń a koniecznie chcemy coś kupić.

Wówczas możemy wybrać się do parabanku, który udzieli nam pożyczki na swoich zasadach. Swoich zasadach, znaczy nieco innych niż zasady banków, jednak równie bezpiecznych. Dostaniemy odpowiednio przygotowaną dla nas umowę, w której opisane zostanie co i jak pożyczamy. Na przykład, że pożyczamy trzysta złotych na miesiąc i za tą operację zapłacimy trzydzieści złotych wraz ze zwrotem pożyczonych trzystu. W umowie opisane jest jakie będą konsekwencje, jeśli nie oddamy pieniędzy na czas. I bez obaw, nie będzie to wizyta łysych panów w czarnych skórach, którzy przyjdą po swoją należność. Parabanki udzielające nam rat bez zaświadczeń działają całkowicie legalnie i nie trzeba się ich wcale obawiać. Więc jeśli konieczne nam są pieniądze, a nie mamy innej opcji, lub po prostu chcemy dostać pożyczkę szybko i bez formalności, bez zaświadczeń i wypełniania mnóstwa dokumentów, możemy skorzystać z oferty parabanku. Z pewnością zasady udzielania pożyczki zostaną nam jasno wyklarowane przez pracowników firmy, nie będziemy musieli obawiać się żadnych ukrytych, dodatkowych kosztów czy haczyków zawartych w umowie, którą dostaniemy do przeczytania i do wglądu zanim ją podpiszemy. Raty bez zaświadczeń są możliwe dla każdego, nawet jeżeli widnieje w BIK, ma na swoim koncie niespłacone jeszcze kredyty czy kupił samochód na raty w salonie.

Sprawdzone pożyczki pozabankowe

Skąd najczęściej bierzemy informacje na temat tego, czy dana firma jest sprawdzona i warto jej zaufać? Oczywiście z Internetu, do którego zaglądamy zawsze, kiedy potrzebujemy się czegoś dowiedzieć, upewnić się co do naszych wiadomości i tak dalej. Również w sieci możemy znaleźć sprawdzone pożyczki pozabankowe. Pożyczki pozabankowe, jak sama nazwa wskazuje, to taka forma kredytów, która nie wymaga wyprawy do banku. Zamiast do banku, idziemy do firmy, która udziela kredytów, ale formalnie nie jest bankiem. Nie oznacza to niczego ani złego, ani nielegalnego. Firmy tego typu, które oferują sprawdzone pożyczki pozabankowe, działają jak najbardziej legalnie. Dysponują dużymi zasobami pieniężnymi, z których udzielają pożyczek osobom, które tego potrzebują. Oczywiście nie za darmo, ponieważ na tym polega ich biznes. Za pożyczkę zapłacimy, podobnie jak za pożyczkę w banku w formie oprocentowania lub tak zwanej opłaty manipulacyjnej.

To drugie stwierdzenie oznacza, że za pożyczkę pozabankową płacimy konkretnie ustaloną kwotę: dajmy na to, pięćdziesiąt złotych za pożyczenie tysiąca na miesiąc. Więc jeśli pożyczymy dwa tysiące na miesiąc, zapłacimy sto złotych, jeśli spłacimy tę pożyczkę po dwóch miesiącach, zapłacimy dwa razy tyle, czyli dwieście złotych. Parabanki udzielają nam sprawdzonych pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń. Jakich zaświadczeń? Nie musimy dostarczać swoich wyciągów z konta czy jakichkolwiek dokumentów potwierdzających nasz status majątkowy. Nie musimy dostarczać informacji ani dokumentów na temat naszej pracy, tego gdzie pracujemy i ile zarabiamy. Parabanki udzielając nam pożyczek pozabankowych nie są również zainteresowane naszymi dotychczasowymi zobowiązaniami, to znaczy wziętymi wcześniej i nie spłaconymi jeszcze kredytami (https://www.defu.com.pl), kredytami hipotecznymi czy sprzętami wziętymi w sklepie na raty.

Firmy, które dają nam sprawdzone pożyczki pozabankowe nie interesują się również naszym statusem w BIK, czyli Biurze Identyfikacji Kredytowej. Potrzebujemy jedynie naszego dowodu osobistego, z którego pracownik spisze dane do umowy, oraz dzięki któremu potwierdzi naszą tożsamość.

Kredyt na konto w ten sam dzień

Czy wzięcie kredytu na konto w ten sam dzień jest możliwe? Jak można to zrobić, skoro kredyty wymagają wypełniania tylu formalności i dostarczania tylu dokumentów? Tak, to jest możliwe, jeżeli skorzystamy z usług firmy, która nie jest bankiem. Takie firmy funkcjonują w naszym kraju od długiego czasu i z powodzeniem. Nie działają wbrew prawu, nie są nielegalne i nie proponują nam zabójczych oprocentowań, jak czasem niesłusznie myślimy. Jeżeli wybierzemy prawdziwą firmę, prawdziwy parabank, oprocentowanie będzie w porządku, a kredyt możemy dostać na konto w ten sam dzień. Jeśli sobie życzymy, możemy również odebrać pieniądze osobiście, dostać je do ręki i od ręki. Co znaczy od ręki?

Poza tym, że kredyt dostaniemy w ten sam dzień, to wypełnianie formalności nie zajmie nam wiele czasu. Nie będziemy musieli dostarczać dziesiątek dokumentów: zaświadczenia o tym, że pracujemy i ile zarabiamy, wyciągu z konta potwierdzającego, że nie mamy zadłużeń. Nie będziemy także sprawdzani w Biurze Identyfikacji Kredytobiorców, czyli BIK-u. Cały proces podejmowania kredytu na konto w jeden dzień wygląda bardzo prosto. Wybieramy parabank, który jest dla nas najbardziej wiarygodny i proponuje nam korzystne warunki. Po rozmowie z pracownikiem, który pyta nas ile pieniędzy potrzebujemy i na ile, sporządzana jest umowa między firmą, parabankiem, a kredytobiorcą, czyli nami. W umowie opisane jest: ile pieniędzy pożyczamy, na jak długi czas, ile będzie nas kosztowała ta pożyczka, to znaczy ile będzie wynosiło oprocentowanie, które musimy w wyznaczonym czasie oddać wraz z pożyczonymi pieniędzmi parabankowi.

Po spisaniu umowy, możemy po prostu odebrać pieniądze w firmie jeżeli jest taka możliwość, albo kredyt na nasze konto trafi jeszcze w ten sam dzień. Oczywiście jeśli mamy konto internetowe, możemy to od razu bezpośrednio sprawdzić. To doskonały sposób na pożyczkę, kiedy nam się spieszy. Zamiast czekać w kolejce w banku a później wypisywać szereg papierków, przynosić szereg zaświadczeń, warto skorzystać z usług parabanków, które proponują nam kredyt na konto w ten sam dzień, bez formalności, jedynie z dowodem osobistym, który musimy mieć przy sobie.

Chwilówka od ręki

Skąd wziąć pieniądze, kiedy nagle potrzeba nam gotówki a bank nie chce udzielić pożyczki? Chwilówka od ręki, to coraz popularniejsze rozwiązanie, z którego korzystają wszyscy. Zarówno osoby pracujące, jak i osoby które nie mają legalnego zatrudnienia, emeryci, renciści, studenci. Tego typu pożyczek, kredytów od ręki, czyli chwilówek od ręki, udzielają firmy, które działają na podobnych zasadach co banki. Te podobne zasady oznaczają, że firmy dysponują dużymi kwotami pieniędzy, które pożyczają ludziom, osobom prywatnym, i na tym właśnie zarabiają.

Czym się więc różnią parabanki, czyli firmy udzielające chwilówek od ręki od banków? Przede wszystkim parabanki są firmami prywatnymi, które są w rękach osób prywatnych, przedsiębiorców. Nie narzucają oprocentowania dedykowanego przez Narodowy Bank Polski, a mają swoje stawki. Często, a w zasadzie zawsze, nie wymagają i nie oczekują nawet od swoich kredytobiorców jakichkolwiek zaświadczeń na temat zarobków, miejsca pracy, wziętych do tej pory kredytów, innych rat czy zobowiązań wobec kogokolwiek. Chwilówkę od ręki może dostać każdy, kto ma ważny dowód tożsamości, na podstawie którego można stwierdzić czy jesteśmy osobą, za którą się podajemy i czy jesteśmy pełnoletni, czy mamy ukończone osiemnaście lat konieczne do podpisania umowy. Przychodzimy do takiej firmy, do parabanku, mówimy że interesuje nas chwilówka od ręki, podpisujemy umowę i pieniądze już trafiają do naszej kieszeni: bezpośrednio w firmie, w gotówce, lub przelewem na konto jeszcze tego samego dnia, jeśli interesuje nas taka opcja i tego sobie właśnie życzymy. W umowie jest dokładnie opisane ile pożyczamy, na ile to znaczy na jaki czas oraz jakie będzie oprocentowanie, czyli opłata manipulacyjna, czyli dodatkowe pieniążki jakie zapłacimy poza pożyczoną kwotą w momencie jej zwrotu do parabanku.

Chwilówka od ręki staje się coraz bardziej popularna, ponieważ daje wiele komfortów. Nie musimy podpisywać ani wypisywać wiele, nie dostarczamy stosów zaświadczeń i dokumentów oraz co dla niektórych szczególnie ważne, nie jesteśmy prześwietlani w Biurze Identyfikacji Kredytowej, a więc nie wymaga się od nas tego, abyśmy nie byli zadłużeni i nie mieli żadnych dotychczasowych zobowiązań wobec banku czy innych firm, na przykład sprzedających sprzęt RTV i AGD na raty.

Jeżeli prowadzisz firmę i nie chcesz wpaść w tarapaty finansowe - sprawdź biuro rachunkowe syntex.com.pl  - doradctwo z zakresu księgowości https://www.syntex.com.pl/poznan/kleszczewo/ .

Komentarze