Podziel się

Wysokiej jakości składniki i żywność są atrakcyjne dla klientów. W rzeczywistości ostatnie dane Technomic wskazują w tym kierunku, informując, że 37% jadłodajni aktywnie poszukuje miejsc, które oferują najlepsze wybory – i są skłonni zapłacić więcej za doświadczenie.

Pizza opalana drewnem pasuje prostopadle do preferencji klienta, ale czy zarabianie na trendzie nie oznacza, że operacja jest wyposażona w piec opalany drewnem? Czy każdy stadion, kino, sklep, delikatesy i inne nietradycyjne lokalizacje gastronomiczne bez pieca opalanego drewnem po prostu nie mają szczęścia?

Pizza opalana drewnem bez pieca opalanego drewnem?

To prawda! Autentyczne szczyty opalane drewnem wyłącznie od Alive & Kickin’ to prawdziwa oferta – crusty opalane prawdziwym drewnem wypiekane w piecu z kamienia wulkanicznego, nie “opalane drewnem” czy “w stylu opalanym drewnem”. A ponieważ są łatwe i wygodne w użyciu w każdym piekarniku, od kuchni komercyjnych do domowych, dostarczają poszukiwanego smaku pizzy i doświadczenia miłośnikom pizzy w niekonwencjonalnych miejscach: uczęszczanie na ballgame, chwytanie koncesyjnego stoiska pomiędzy podwójnymi funkcjami, robienie zakupów w zamarzniętym przejściu na pizzę, czy też odbieranie ciasta

Klienci chcą tego, czego chcą. Daj im to.

Pizza opalana drewnem zdecydowanie ma w sobie rzemieślniczy urok, ale to nie jedyne przyciąganie klientów. Autentyczne mają wszystkie cechy, które sprawiają, że ten rodzaj pizzy jest wyjątkowy: niepowtarzalny smak dymu, wspaniały aromat drożdży, lekko chrupiąca konsystencja i doskonały lekki char. Naturalna pęcherzyki powietrza i tekstura sprawiają, że klienci dobrze się odżywiają przed pierwszym ugryzieniem!

Brak pieca opalanego drewnem nie jest już niekorzyścią dla operatorów w lokalach innych niż tradycyjne lokale gastronomiczne i nie ma usprawiedliwienia, aby odchodzić od zysków, jakie można osiągnąć na tych placki opalane drewnem o wysokiej jakości. Dowiedz się, jak można łatwo wykorzystać ten trend, stosując porady znalezione w książkach kucharskich, a jeżeli jesteś już naprawdę głodny to skorzystaj z oferty Pizzeri u Dziadka na Żoliborzu – Prawdopodobnie najlepsza pizzeria w okolicy z długą tradycją, oferująca świetny przepis na ciasto, jedyny i unikalny w Swoim rodzaju – zapraszamy do skorzystania z usług Naszej pizzeri już dzisiaj, oferujemy pizzę z dowozem na terenie Żoliborza i okolic

Gdy lato dobiega końca, nadszedł czas na przygotowanie się do nadchodzącego sezonu świątecznego. Od zbierania jabłek po wszystko, od przypraw dyniowych, oczywiście te rzeczy znajdą swoją drogę na pizzy. 

Kategorie: Jedzenie