Po długim, gorącym lecie pogoda w końcu ostygła, krótsze dni i zmieniające się na drzewach liście są dla nas wszystkich sygnałem, że wchodzimy do środka w ciepłe dni. Nie ma nic przyjemniejszego niż przytulne wieczory i weekendy spędzone w domu. Po kilku miesiącach pracy i jak najlepszego wykorzystania światła słonecznego, może być całkiem orzeźwiające, gdy wracamy do domu i cieszymy się bardziej spokojnym tempem – a jednocześnie w pełni wykorzystujemy możliwości naszych ukochanych domów. Oto jak można wzmocnić przytulność!

Stos na miękkich meblach

Miękkie meble to świetny sposób na ubarwienie domu, a w okresie jesienno-zimowym odcienie czerwieni, pomarańczy, głębokiego brązu, złota i marynarki wojennej działają dobrze. Nie tylko wyglądają przytulnie, ale mogą dodać prawdziwego ciepła. Szukaj w swoim ulubionym sklepie z artykułami gospodarstwa domowego takich rzeczy jak dywaniki, rzuty, poduszki i poduszki. Skoncentruj się w szczególności na sypialni i salonie, ponieważ będą to miejsca, w których będziesz spędzać dużo czasu na relaksie. eBay robi wiele ładnych, miękkich rzutów, które dobrze się myje, a jeśli masz maszynę do szycia, możesz z łatwością wykonać swoje własne osłony na poduszki. Nie musisz wydawać fortuny na tego typu rzeczy, ale ich dodawanie ma ogromne znaczenie.

Prawidłowe oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie stworzy atmosferę w pomieszczeniu. Jeśli masz odpowiedni wystrój, ale pomieszczenie nadal nie jest tak przytulne, jak byś sobie tego życzyła, istnieje szansa, że jest to oświetlenie, które musisz dostosować. Zdobądź kilka lamp, jeśli zainwestujesz w inteligentne oświetlenie, to możesz dostosować ciepło i jasność dokładnie do swoich potrzeb. Możesz dostosować je w zależności od tego, co robisz, lub przełączyć na dowolne ustawienia zaprogramowane za pomocą telefonu lub głośnika aktywowanego głosowo.

Ulepsz swoją łazienkę

Gorąca kąpiel lub prysznic może naprawdę zrobić cuda po długim dniu. Być może w pracy zepchnięto Cię z nóg i musisz się rozluźnić, a może utknąłeś na zewnątrz w zimnie i musisz się rozmrozić! Modernizacja łazienki i przekształcenie jej w przestrzeń, w której szczęśliwie spędzasz czas, jest godną inwestycją. W niektórych przypadkach wystarczy kilka nowych ręczników, puszysta mata do kąpieli i być może nowy ekran prysznicowy, który zastąpi starą pleśniową zasłonę prysznicową. Jeśli twoja łazienka jest gorsza dla noszenia, możesz zajrzeć do dając jej pełny remont. Nowe płytki i podłogi pomogłyby stworzyć spa – jak sanktuarium. Kąpiel w pazurach stóp nadawałaby ultra-wysoki wygląd końcowy, a można by nawet zajrzeć do natrysków parowych Insignia. Te prysznice z hydromasażem są imponujące, z funkcjami takimi jak wytwornice pary, które przekształcają prysznic w łaźnię parową. Nie wspominając o dyszach do masażu ciała, oświetleniu poprawiającym nastrój, zintegrowanych radiach, telefonach, ekranach dotykowych i innych. Wspaniały sposób, aby wprowadzić swoją łazienkę w dwudziesty pierwszy wiek, dodać wartość dodaną do domu i pozwolić ci cieszyć się ostatecznym prysznicem. Szczególnie miły o tej porze roku, kiedy na zewnątrz jest zimno.

Pomyśl o zapachach

Jeśli naprawdę chcesz stworzyć miłą atmosferę i dodać do przytulnego czynnika pokoju, to nie zapomnij o zapachu. Pachnące świece, dyfuzory trzcinowe, wtyczki odświeżaczy powietrza i pot pourri mogą dodać wspaniały zapach, który sprawia, że każdy pokój czuje się jak w domu. Idź z ogrzewającymi przyprawami, wanilią i sezonowymi owocami. Błogość!

Kategorie: Wnętrze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *