Kiedy mieszkasz w tym samym domu od dłuższego czasu, może zacząć czuć się trochę nudno z tym samym wystrojem. Jednym ze sposobów, w jaki możesz sprawić, że Twój dom stanie się nieco bardziej interesujący, jest dodanie odrobiny koloru do Twojego salonu. Aby Ci w tym pomóc, oto kilka wskazówek, w jaki sposób możesz dodać kolor pop, aby był ciekawy i świeży. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Dodaj kilka poduszek

Naszą pierwszą wskazówką przy dodawaniu popu koloru do Twojego salonu jest dodanie poduszek. Wyraźne poduszki kolorowe mogą mieć ogromne znaczenie, jeśli chodzi o rozjaśnianie pokoju, a Ty pokochasz, jak one wyglądają. Wielką zaletą używania poduszek do dodawania kolorów jest to, że można je łatwo zmienić, gdy zdecydujesz się na inny kolor.

Dodaj dywan do salonu

Jeśli masz neutralnie wyglądający pokój, możesz rozważyć dodanie ładnego, śmiałego dywanu do salonu. Ten dywanik będzie siedział pośrodku pokoju i będzie przyciągał wzrok gości, jak tylko wejdą. Upewnij się, że wybierasz właściwą teksturę dywanu, ponieważ, nawet jeśli jest on pogrubiony, wciąż musi pasować do projektu Twojego pokoju.

Dodaj trochę sztuki

Jednym z najlepszych sposobów, aby dodać pop koloru do salonu jest dodanie ładnego dzieła sztuki. Krajobraz płótno drukuje naprawdę dobrze jak oni przychodzą w wielu różnych projektach i mogą naprawdę wpływać na sposób, że twój pokój wygląda. Upewnij się, że wybrałeś wielki kawałek płótna, jeśli chcesz, aby Twój pokój dzienny wyglądał jak w domu.

Dodaj lampę w swoim salonie

Czy masz w salonie ładne puste miejsce, które byłoby idealne na lampę? Dlaczego nie pójść wbrew normom i uzyskać odważną, kolorową. Pomyśl o uzyskaniu ładnej, odważnej czerwonej lampy, jeśli Twój salon jest pełen brązów i beżów. W ten sposób uzyskasz potrzebny Ci pop i nie będziesz musiał tak szybko myśleć o ponownym dekorowaniu.

Dodaj kolory do Swojego salonu

Naszą ostatnią sugestią dla tych, którzy chcą dodać pop koloru do swojego salonu, jest dodanie kilku ładnych kolorowych rzutów. Rzuty są świetne, ponieważ mogą zakrywać starsze kanapy, dodając jednocześnie trochę koloru i faktury. Co więcej, będziesz mógł używać ich jako koców w zimie, kiedy robi się nieco chłodniej. Pomyśl o wyborze jasnego koloru, który będzie kontrastował z Twoim obecnym wzornictwem

Kategorie: Wnętrze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *