Co kupić młodej mamie - pomysłu na prezent .

Przez intermedialna PL, 17 luty, 2022

Szukasz pomysłu na prezent i zastanawiasz się, co kupić młodej mamie? Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi. Jeśli prezent dla Twojej znajomej albo bliskiej Ci osoby to upominek z okazji tego, że na świat przyszło jej dziecko, fajnie jest wybrać coś dla obojga. Załóżmy, że chcesz kupić coś swojej siostrze, która właśnie urodziła córeczkę. Postaraj się wybrać dwa upominki, które później ładnie razem spakujesz i opiszesz życzeniami.

Jedna część podarunku będzie dla malucha, jedna dla świeżo upieczonej mamy. Nawet jeśli nie do końca znasz się na dzieciach, nie wiesz jaki rozmiar ubranek czy jakie akcesoria wybrać, możesz sięgnąć po poradę w sklepie, w którym będziesz robić zakupy. W przypadku niemowlęcia nie masz się co obawiać, że na przykład rozmiar śpioszków, które kupisz, będzie za duży i nie będzie pasować, bo ani się nie obejrzysz, a dziecko już będzie sporo większe i kupione przez Ciebie ubranko będzie mu pasować.

Jeśli więc nie masz wprawy w kupowaniu ubranek dla dzieci, lepiej wybierz nieco większe, na przykład dodając dziecku plus miesiąc, kiedy pytasz o odpowiedni rozmiar w sklepie. Co do akcesoriów: młoda mama na pewno zaopatrzyła się jeszcze przed porodem we wszystkie niezbędne akcesoria służące do pielęgnacji malucha. Są jednak takie rzeczy, które dość szybko się zużywają, chociażby buteleczki do mleka, w których maluch dość szybko zniszczy smoczek, albo śliniaczki, które prędzej czy później zostaną umorusane na tyle, że trzeba będzie kolejnych, nowych.

A co kupić młodej mamie specjalnie dla niej?

Młoda mama poza tym, że właśnie przyszło na świat jej dziecko, wcale się nie zmieniła! Nadal jest kobietą, która lubi to co lubiła do tej pory. Jeśli więc wiesz, że Twojej siostrze, przyjaciółce, znajomej, zawsze podobały się prezenty w postaci biżuterii, dodatków do ubioru, dodatków do włosów, możesz wybrać śmiało taki sam prezent, jak wybierałaś wcześniej. Młoda mama to dalej kobieta, która poza macierzyństwem chce się realizować, spełniać swoje marzenia, pasje, zainteresowania.

Jeśli więc zastanawiasz się, co kupić młodej mamie, by sprawić jej przyjemność, a nie tylko symbolicznie pogratulować nowego człowieka w rodzinie możesz spróbować wybrać coś związanego z jej zainteresowaniami. Jeśli wiesz, że lubi rysować czy malować postaw na akcesoria tego typu, do życzeń dopisując na przykład: ani się nie obejrzysz, a maluch będzie malował z Tobą.

Bardzo uniwersalnym prezentem dla młodej mamy jest także album na zdjęcia plus karnet na ich wywoływanie z dopiskiem: miejsce na Wasze wspólne zdjęcia, które będziesz mogła zrealizować za pomocą karty podarunkowej. Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy się tylko rozejrzeć!

Komentarze